Gamintojas: Tefal
Modelis: QB813D
EAN: 3016661152238
Tefal Masterchef Gourmet QB813D. Dubens talpa: 6,7 L, Produkto spalva: Metalinis, Nerūdijančiojo plieno, Valdymo tipas: Rotacinis. Dubens medžiaga: Metalas. Energija: 1500 W. Plotis: 380 mm, Ilgis: 290 mm, Aukštis: 370 mm. Pakuotės plotis: 843 mm, Pakuotės gylis: 343 mm, Pakuotės aukštis: 432 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Robot Tefal QB813D38 KTM | €732.09 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Energijos valdymas | |
| Energija | 1500 W |
| Savybės | |
| Dubens talpa | 6,7 L |
| Produkto spalva | Metalinis, Nerūdijančiojo plieno |
| Bluetooth | |
| Pulso funkcija | |
| Planetinis sukimasis | |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Kintamas greitis | |
| Greičių skaičius | 8 |
| Citrinos presas | |
| Kavos malimas | |
| Mėsmalė | |
| Maišytuvo funkcijos | Maišyti, Maišymas |
| Minkymo funkcija | |
| Tešlos dubens talpa | 2,6 L |
| Ekranas | |
| Įmontuotas ekranas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 380 mm |
| Aukštis | 370 mm |
| Ilgis | 290 mm |
| Svoris | 14,9 kg |
| Pakuotės turinys | |
| Tešlos įrankis | |
| Pridedamas trintuvas | |
| Medžiaga | |
| Dubens medžiaga | Metalas |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo bendrasis plotis | 80 cm |
| Padėklo bendrasis ilgis | 120 cm |
| Padėklo bendrasis aukštis | 105,5 cm |
| Padėklo bendrasis svoris | 81,3 kg |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius padėklo sluoksnyje | 2 vnt |
| Sluoksnių skaičius ant padėklo | 2 vnt |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 4 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (20 pėd.) | 206 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (40 pėd.) | 430 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (40 pėd., didelės talpos) | 490 vnt |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 843 mm |
| Pakuotės gylis | 343 mm |
| Pakuotės aukštis | 432 mm |
| Paketo svoris | 20,3 kg |