Privatumo politika

Ši privatumo politika yra skirta padėti jums suprasti, kokios informacijos yra renkama, kodėl ji yra renkama ir ką mes su ja darome. Tai yra svarbu ir mes tikiuosi, kad jums skirsite laiko ir atidžiai perskaitysite.

Slapukai

Slapukai yra mažas tekstinis failas, kurį svetainė, kurią lankote, siunčia jūsų naršyklei. Tai padeda svetainei atsiminti informaciją apie jūsų apsilankymą, pvz., jūsų pasirinktą kalbą ir kitus nustatymus. Tai gali padaryti jūsų kitą apsilankymą lengvesniu ir svetainę naudingesne. Slapukai vaidina svarbų vaidmenį. Be jų, naudojimasis internetu būtų daug erzinantis. Mes naudojame slapukus, kad išsaugotume informaciją, pvz., Jūsų asmeninius nustatymus, kai lankotės mūsų svetainėje.

Trečiųjų šalių slapukai

Trečiųjų šalių tiekėjai (pvz., „Google“, naudodami „Google AdSense“ ir „DoubleClick“ programas) gali naudoti slapukus reklamuodamiesi mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau apie „Google“ reklaminius slapukus. Galite naudoti reklamų nustatymus, kad valdytumėte „Google“ reklamas, kurias matote, ir atsisakytumėte reklamų, grindžiamų jūsų interesais. Šios svetainės personalizuotus reklamos pasirinkimus galite atšaukti arba pakeisti čia.

Mūsų lankytojų matavimas

Mes matuojame mūsų svetainės lankytojus, naudodami Google Analytics. Tai užregistruoja, kurias puslapius Jūs žiūrite mūsų svetainėje, kaip Jūs atėjote į mūsų svetainę ir kai kurią pagrindinę informaciją apie Jūsų kompiuterį. Visa ši informacija yra anoniminė - todėl mes nežinome, kas Jūs esate; tik tai, kad kažkas aplankė mūsų svetainę.

Informacija, kurią mes renkame iš analitikos, padeda mums suprasti, kurios svetainės dalys veikia gerai, kaip žmonės atėjo į mūsų svetainę, ir tt. Panašiai kaip dauguma svetainių, mes naudojame šią informaciją, kad pagerintume savo svetainę.

Jei norite, galite sužinoti daugiau apie „Google Analytics“ arba atsisakyti jo naudojimo.

Jei Jūs užsiregistruojate paslaugai

Kai Jūs užsiregistruojate tam tikrai mūsų paslaugai, mes užregistruosime Jūsų asmeninę informaciją, pvz., Jūsų vardą ir el. pašto adresą.

El. laiškai

Mes galime Jums siųsti el. laiškų pranešimus apie Jūsų užsakyta paslaugą (pvz., naujienos ar pranešimai, kai pranešimas yra baigtas). Jums visada yra galimybė atsisakyti bet kokio tokio tipo susirašinėjimo.

Mes niekada nesuteiksime Jūsų asmeninės informacijos ar el. pašto adreso trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai jos yra specifiškai samdomos, kad padėtų pristatyti mūsų pačių paslaugas, kaip apibūdinta anksčiau.

Saugumas

Mūsų atliekamos daugybė apsaugos veiksmų, kad išvengtume jūsų asmeninės informacijos praradimo, piktnaudžiavimo ar pakeitimų. Šie saugumo veiksmai apima:

  • Aparatūra saugoma saugioje duomenų centre ugnies sienos gale;
  • Prieiga prie informacijos yra apribota slaptažodžiu ir/arba saugia raktu;
  • Apribojimai, kokia informacija yra pasiekiama iš bet kurios vietos.

Nors labai rūpinamės, kad bet kokia konfidenciali informacija būtų apsaugota, negalime garantuoti internetu siunčiamų duomenų saugumo.

Šios politikos atnaujinimai

Retkarčiais galime atnaujinti šią privatumo politiką, ypač keičiantis technologijoms. Šiame puslapyje visada galite patikrinti naujausią versiją. Apie privatumo politikos pakeitimus taip pat galime pranešti el. paštu.

Kontaktai

Jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos ar savo asmeninių duomenų, rašykite mums el. paštu info at priceinfo.eu