Siekiame užtikrinti, kad vartotojai galėtų lengvai ir patogiai palyginti produktų kainas iš daugiau nei 10 000 skirtingų internetinių parduotuvių. Mūsų tikslas yra padėti jums sutaupyti laiko ir pinigų, taip pat pagerinti jūsų internetinio apsipirkimo patirtį.

Mūsų komanda susideda iš patyrusių IT specialistų ir elektroninės prekybos ekspertų. Jie yra interneto priklausomybės žmonės, todėl gerai supranta, koks svarbus yra gerų pasirinkimų radimas apsipirkiant internetu. Dėl šios patirties mums pavyko sukurti ir palaikyti efektyvų bei tikslų kainų palyginimo paieškos variklį.

Savo kainų palyginimo svetainę padarėme intuityvią ir lengvai naudojamą. Joje ne tik galite palyginti produktų kainas, bet ir išsiaiškinti jų funkcijas, specifikacijas ir klientų atsiliepimus. Mes nuolat tobuliname savo algoritmus, kad galėtume suteikti vartotojams tiksliausią ir naujausią informaciją apie produktų kainas.

Mūsų pagrindinis tikslas yra suteikti vartotojams geriausią produktų kainų palyginimo patirtį. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, prašome susisiekti su mumis per mūsų numatytą kontaktų puslapį. Mes mielai padėsime jums išspręsti bet kokias problemas. Dėkojame, kad naudojatės mūsų kainų palyginimo svetaine!


SIA "Media Partners"

Adresas: Elijas 17, Ryga, Latvija, LV-1050

Reg. Nr. 50003882281