Kaip jums pavyksta palyginti tiek daug produktų?

Kai kurie mūsų informacijos rinkimo aspektai yra automatizuoti, o kitiems reikalingas rankinis darbas. Mūsų didelė komanda rankiniu būdu renka informaciją ir sunkiai dirba, kad jūs kaip vartotojas gautumėte aktualiausią informaciją apie produktus, prekybos tinklus, testus ir kainas.

Ar PriceInfo pati parduoda produktus?

Ne. PriceInfo yra tiesiog informacijos paslauga. Mes padedame jums rasti geriausius produktus už mažiausią kainą. Produktus parduoda prekybos tinklai, į kuriuos nukreipiame, o ne PriceInfo. Prieš perkant, patikrinkite kitų klientų suteiktas prekybos tinklo įvertinimas.

Koks yra kainų atnaujinimo procesas PriceInfo?

Daugumos kainų automatiškai atnaujinamos bent kartą per dieną. Daug prekybos tinklų kainas atnaujina dažniau nei kartą per dieną. Tačiau PriceInfo ne garantuoja, kad kainos yra teisingos. Todėl svarbu, kad patikrintumėte kainą prekybos tinklo svetainėje prieš perkant, kad būtumėte tikri, jog kaina, kurią matėte PriceInfo, yra šiuo metu ir teisinga.

Kaip PriceInfo lygina kainas konkrečiam produktui?

PriceInfo siekia galėti rodyti visas jums prieinamas kainas. Mes rodomos kainas nepriklausomai nuo to, ar prekybos tinklas yra PriceInfo klientas, ar ne. Prekybos tinklai yra surikiuoti taip, kad viršuje būtų mažiausia kaina be pristatymo kaip standartas, o tada didėjančia tvarka. PriceInfo palygina daugiau nei 10 milijonų produktų iš daugiau nei 10 000 prekybos tinklų ir stengiasi palyginti kuo daugiau produktų. Tačiau vis dar yra daug produktų, kuriuos dar nepavyko palyginti. Šie produktai vis dar rodomi PriceInfo, nes tai gali būti produktai, kurių ieškote.

Koks metodas naudojamas PriceInfo, kad būtų galima sąrašuoti tiek daug prekybos tinklų?

PriceInfo turi techninį sprendimą, kuris atitinka prieinamus produktus, prekybos tinklus ir kainas, tiek internetiniams prekybos tinklams, tiek kai kuriems fiziniams prekybos tinklams. Kai kurie mūsų duomenų apdorojimo aspektai yra automatizuoti, o kitiems reikalingas rankinis darbas.