Padidinkite savo pardavimus su PriceInfo

Savo produktus įkelti į PriceInfo portalą galite sekdami šiuos žingsnius:

 1. Susikurkite nemokamą paskyrą:
  Registruokitės čia.
 2. Įveskite savo kontaktinę informaciją ir parduotuvės duomenis.
 3. Integruokite PriceInfo API į savo internetinę parduotuvę naudodami vieną iš dviejų pateiktų metodų:
  - Naudokite paruoštus PriceInfo modulius savo internetinei parduotuvei.
  - Sukurkite savo sprendimą remdamiesi mūsų dokumentacija.
 4. Įkelkite šį kodą į savo parduotuvės pagrindinį puslapį:
    <a href="https://priceinfo.lt" title="PriceInfo.lt - kainų palyginimo portalas"><img alt="PriceInfo.eu" src="https://priceinfo.eu/images/priceinfo.gif"></a>

Jei turite kokių nors klausimų dėl PriceInfo API integracijos į savo internetinę parduotuvę, prašome susisiekti su mumis naudodami kontaktinę formą.

Kodėl bendradarbiavimas su mumis yra naudingas jums?

Bendradarbiavimas su mūsų portalu neįtraukia jokių komisinių ar mokesčių už produktų sąrašą. Tai puiki galimybė pritraukti naujus vartotojus ir padidinti pardavimų apimtis nereikalaujant papildomų išteklių.

Auditorijos plėtra: PriceInfo turi didelį aktyvių vartotojų ratą, kurie aktyviai naudojasi mūsų platforma produktų paieškai ir kainų palyginimui. Įkeliant savo produktus į mūsų portalą, jūs gaunate prieigą prie naujos auditorijos ir didinate savo pardavimų apimtis.

Reklamos galimybės: PriceInfo gali suteikti parduotuvėms papildomas reklamos galimybes. Parduotuvės gali naudoti banerius, specialius pasiūlymus ar akcijas PriceInfo portale, kad pritrauktų vartotojų dėmesį ir padidintų savo prekės ženklo atpažįstamumą. Tai gali būti veiksmingas rinkodaros ir reklamos įrankis parduotuvėms.

Bendradarbiavimas su PriceInfo kainų palyginimo portalu teikia didelį pranašumą parduotuvėms, leidžiantis padidinti jų matomumą, konkurencingumą, pritraukti naujus klientus ir optimizuoti pardavimų bei rinkodaros strategijas.