Išmaniosios funkcijos, kurios jums patiks

Būkite pranešti, kai kaina sumažės

Jūsų laikas yra brangus, todėl norime užtikrinti, kad jūsų internetinio apsipirkimo laikas būtų optimizuotas; padarykite tai nustatydami kainų perspėjimą tiesiogiai programėlėje! Kai norimo produkto kaina sumažės ar pasieks jūsų nustatytą kainą, gausite pranešimą. Galite pasirinkti, ar norite įtraukti pristatymo mokesčius į bendrąją kainą, ar ne!

Stebėkite visas pasiūlymus

Jei yra kažkas, ką mes čia, PriceInfo, puikiai atliekame, tai yra rasti geriausias sąlygas, kad galėtumėte gauti geriausią pasiūlymą! Kasdien mūsų kainų robotas skenuoja milijonus kainų iš tūkstančių pardavėjų ir registruoja kainų kritimus realiuoju laiku. Tai užtikrina, kad visada turėsite naujausią ir žemiausią kainą ir viską, ko reikia, kad padarytumėte geriausią sandorį.

Išsaugokite mėgstamus produktus

Sukurkite sąrašus su visais savo mėgstamais produktais ir stebėkite viską, ko norite ar reikia. Gimtadieniai, Kalėdos, vestuvės, naujų namų atidarymas – su mūsų išmaniais sąrašais niekada nebepraleisite progos. Širdies simbolis yra jūsų geriausias draugas, spustelėkite mažą širdelę prie produkto, kurį norite pridėti į pasirinktąjį sąrašą, ir jūs viskas.

Jūsų nauja supergalia: Barkodų skaitytuvas

Daugiau niekada nebereikės klausinėti, ar sandoris, tiesiog jums prieš akis, yra geriausias rinkoje - naudokite barkodų skaitytuvą produktams, kai esate parduotuvėje, ir nedelsdami sužinosite, ar tai yra geriausias pasiūlymas. Niekuomet daugiau nepatirsite pirkėjų gailėjimo su šiuo patogiu įrankiu!

Ieškokite ir palyginkite kainas

Naudokite PriceInfo, jei norite rasti naujų produktų arba palyginti kainas konkrečioms prekėms. Inspiraciją gaukite naršydami per šimtus skirtingų produktų kategorijų. Nesvarbu, ar jums reikia naujos praustuvės, sportinių batų, saulės kremo ar naujo telefono - viską galite rasti PriceInfo programėlėje!