Gamintojas: Bosch
Modelis: MUM58257
EAN: 4242002909608
Bosch MUM58257. Dubens talpa: 3,9 L, Produkto spalva: Nerūdijančiojo plieno, Balta, Maišytuvas: 1,25 L. Dubens medžiaga: Nerūdijančiojo plieno, Korpuso medžiaga: Plastikas. Energija: 1000 W, AC įėjimo įtampa: 220 - 240 V. Plotis: 280 mm, Ilgis: 271 mm, Aukštis: 282 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Energijos valdymas | |
| Energija | 1000 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Savybės | |
| Dubens talpa | 3,9 L |
| Produkto spalva | Nerūdijančiojo plieno, Balta |
| Maišytuvas | 1,25 L |
| Mėsmalė | |
| Maišytuvo funkcijos | Maišymas |
| Vieta laidui laikyti | |
| Pamuilėms priedai | |
| Talpa | 2,7 kg |
| Lengva valyti | |
| Perkrovos apsauga | |
| Ne-slystančios kojos | |
| Medžiaga | |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Dubens medžiaga | Nerūdijančiojo plieno |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedama smulkinimo geležtė | |
| Pridedama apsauga nuo taškymosi | |
| Pridedamas trintuvas | |
| Maišymo įrankis | |
| Tešlos maišytuvai | |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 282 mm |
| Plotis | 280 mm |
| Ilgis | 271 mm |
| Svoris | 8,1 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Sudėtyje nėra | Bisfenolis A (BPA) |