Gamintojas: Bosch
Modelis: MUM4657
EAN: 4242002596358
Bosch MUM4657. Produkto spalva: Balta, Maišytuvas: 1 L, Laido ilgis: 1,2 m. Dubens medžiaga: Plastikas. Energija: 550 W. Plotis: 265 mm, Ilgis: 265 mm, Aukštis: 305 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Virtuves kombaini Bosch MUM 4657 - OReol.eu | €159.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Energijos valdymas | |
| Energija | 550 W |
| Savybės | |
| Produkto spalva | Balta |
| Ledo smulkintuvas | |
| Greičių skaičius | 4 |
| Kintamas greitis | |
| Sulčiaspaudė | |
| Maišytuvas | 1 L |
| Laido ilgis | 1,2 m |
| Vieta laidui laikyti | |
| Lengva valyti | |
| Reguliuojamas smulkinimo diskas | |
| Pakuotės turinys | |
| Balionėlio spragilas | |
| Šluotelės | |
| Spagečių diskas | |
| Mentelė | |
| Medžiaga | |
| Dubens medžiaga | Plastikas |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 265 mm |
| Plotis | 265 mm |
| Aukštis | 305 mm |
| Svoris | 5,69 kg |