Gamintojas: Beko
Modelis: FSE52020DWD
EAN: 8690842165153
Beko FSE 52020 DWD. Gaminio tipas: Pastatoma viryklė, Produkto spalva: Juoda, Balta, Valdymo tipas: Rotacinis. Viryklės tipas: Dujinė, Degiklių skaičius: 4 zone(s), Dujų degiklių skaičius: 4 zone(s). Orkaitės dydis: Vidutinis, Orkaitės energijos šaltinis: Gamtinės dujos, Orkaitės grynas svoris: 55 L. Energijos efektyvumo klasė: A, Prijungtoji apkrova (elektra): 2000 W, Prijungtoji apkrova (dujos): 7900 W. Plotis: 500 mm, Ilgis: 600 mm, Aukštis: 850 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
balticdata.lv |
Gas stove Beko FSE52020DWD | €287.95 |
|
oreol.eu |
Plītis Beko FSE52020DWD - OReol.eu | €293.00 |
|
balticdata.lv |
Gāzes plīts Beko FSE52020DWD | €316.95 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Gaminio tipas | Pastatoma viryklė |
| Produkto spalva | Juoda, Balta |
| Rankenos spalva | Balta |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Valdymo vieta | Viršuje priekyje |
| Įmontuotas ekranas | |
| Vidinė danga | Emalis |
| Orkaitė | |
| Orkaitės dydis | Vidutinis |
| Orkaičių skaičius | 1 |
| Orkaitės energijos šaltinis | Gamtinės dujos |
| Orkaitės padėtis | Apačia |
| Orkaitės grynas svoris | 55 L |
| Grilius | |
| Grilius su ventiliatoriumi | |
| Kepsninės ventiliatoriaus funkcija | |
| Apžvalgos langas | |
| Lempos tipas | Halogenas |
| Interjero šviesa | |
| Funkcijų skaičius | 6 |
| Šildymas iš apačios | |
| Konvencionalus maisto gaminimas | |
| Valymo tipas | Garinis |
| Valymo technologija | SteamShine |
| Lengvai valoma (orkaitė) | |
| Viryklė | |
| Viryklės tipas | Dujinė |
| Degiklių skaičius | 4 zone(s) |
| Dujų degiklių skaičius | 4 zone(s) |
| 1-os virimo / kepimo vietos padėtis | Priekyje kairėje pusėje |
| 1-os virimo / kepimo vietos energijos šaltinis | Dujos |
| 1-os virimo / kepimo vietos galingumas | 2900 W |
| 2-os virimo / kepimo vietos padėtis | Kairė, galinė |
| 2-os virimo / kepimo vietos energijos šaltinis | Dujos |
| 2-os virimo / kepimo vietos galingumas | 2000 W |
| 3-ios virimo / kepimo vietos padėtis | Dešinė, priekinė pusė |
| 3-ios virimo / kepimo vietos energijos šaltinis | Dujos |
| 3-ios virimo / kepimo vietos galingumas | 1000 W |
| 4-tos virimo / kepimo vietos padėtis | Dešinė, galinė pusė |
| 4-tos virimo / kepimo vietos energijos šaltinis | Dujos |
| 4-tos virimo / kepimo vietos galingumas | 2000 W |
| Lengvai valoma (viryklė) | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | A |
| Prijungtoji apkrova (dujos) | 7900 W |
| Prijungtoji apkrova (elektra) | 2000 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 500 mm |
| Ilgis | 600 mm |
| Aukštis | 850 mm |
| Svoris | 42 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 560 mm |
| Pakuotės gylis | 700 mm |
| Pakuotės aukštis | 940 mm |
| Paketo svoris | 45,5 kg |