Gamintojas: Bestway
Modelis: 60311
EAN: 6942138981155
Bestway 60311. Gaminio tipas: Filtro kasetė, Produkto spalva: Mėlyna, Balta. Plotis: 106 mm, Ilgis: 106 mm, Aukštis: 80 mm. Pakuotės tipas: Standžiai suvyniota su kortelės įdėklu, Pakuotės gylis: 445 mm, Pakuotės aukštis: 190 mm. Gaminių skaičius gabenimo (vidinėje) dėžėje: 12 vnt, Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis: 335 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis: 445 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Bestway Lay-Z-Spa Filter Cartridge(VI) | €9.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Gaminio tipas | Filtro kasetė |
| Produkto spalva | Mėlyna, Balta |
| Grupės po du iš penkių (ITF-14) | 66942138981157 |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis | 2 |
| Pakuotės tipas | Standžiai suvyniota su kortelės įdėklu |
| Pakuotės gylis | 445 mm |
| Pakuotės aukštis | 190 mm |
| Paketo svoris | 176 g |
| Pakuotės tūris | 28000 cm³ |
| Svoris ir matmenys | |
| Skersmuo | 10,6 cm |
| Plotis | 106 mm |
| Ilgis | 106 mm |
| Aukštis | 80 mm |
| Svoris | 166 g |
| Ergonomija | |
| Lengva valyti | |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtos baterijos | |
| Logistikos duomenys | |
| Gaminių skaičius gabenimo (vidinėje) dėžėje | 12 vnt |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 445 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 335 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 190 mm |