Gamintojas: ACT
Modelis: AC7840
EAN: 8716065403534
ACT AC7840. Vaizdo prievado tipas: HDMI. Produkto spalva: Juoda, Maksimalus atnaujinimo dažnis: 60 Hz, Palaikomi vaizdo režimai: 2160p. Plotis: 203 mm, Ilgis: 150 mm, Aukštis: 52 mm
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ryšys | |
| Vaizdo prievado tipas | HDMI |
| HDMI portų kiekis | 6 |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI įvestis | 5 |
| HDMI išvesčių skaičius | 1 |
| DC įėjimo lizdas | |
| Savybės | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| LED indikatoriai | Energija |
| HDCP | |
| Palaikomi vaizdo režimai | 2160p |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 203 mm |
| Ilgis | 150 mm |
| Aukštis | 52 mm |
| Svoris | 408 g |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |
| Pakuotės turinys | |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Pridedamas nuotolinio valdymo pultelis | |