Gamintojas: Lenovo
Modelis: 4X60R60468
EAN: 0192940039483
Lenovo 4X60R60468. Grafikos procesoriaus šeima: NVIDIA, Grafikos procesorius: Quadro P620. Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis: 2 GB, Grafikos adapterio atminties tipas: GDDR5, Atminties laikrodžio greitis: 2000 MHz. Maksimali rezoliucija: 5120 x 2880 pikseliai. Sąsajos tipas: PCI Express x16 3.0. Aušinimo tipas: Aktyvus, Ventiliatorių skaičius: 1 ventiliatorius(iai / ių)
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Lizdų skaičius | 1 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Procesorius | |
| Grafikos procesoriaus šeima | NVIDIA |
| Grafikos procesorius | Quadro P620 |
| Maksimali rezoliucija | 5120 x 2880 pikseliai |
| CUDA | |
| CUDA šerdys | 512 |
| Maksimali skaitmeninė raiška | 5120 x 2880 pikseliai |
| Maksimalus ekranų skaičius kiekvienai vienai vaizdo plokštei | 4 |
| „FireStream“ | |
| Atmintis | |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 2 GB |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR5 |
| Atminties laikrodžio greitis | 2000 MHz |
| Ryšys | |
| Sąsajos tipas | PCI Express x16 3.0 |
| „Mini DisplayPort“ kiekis | 4 |
| „DisplayPort“ versija | 1.4 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas TV tiuneris | |
| HDCP | |
| Dvi DVI išvestys | |
| Pilnas HD | |
| Palaikomi vaizdo formatai | HEVC |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 7 |
| Palaikoma operacinė sistema „Linux“ | |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 130 g |
| Aukštis | 16 mm |
| Ilgis | 144 mm |
| Plotis | 115 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 55 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 90 % |
| Pakuotės duomenys | |
| Tvarkyklės įskaitytos | |
| Pakuotės plotis | 222 mm |
| Pakuotės gylis | 148 mm |
| Pakuotės aukštis | 33 mm |
| Paketo svoris | 300 g |
| Pakuotės tipas | „Box“ |