Gamintojas: Braun
Modelis: 0X22111422
EAN: 8021098001320
Braun MultiQuick 7 MQ7005B WH. Greičio kontrolės tipas: Tolygus, Valdymo tipas: Mygtukai. Tipas: Trintuvas „Cooking blender“, Produkto spalva: Nerūdijančiojo plieno, Balta, Laido ilgis: 1,2 m. Menzūra: 0,6 L. Peiliuko medžiaga: Nerūdijančiojo plieno. Energija: 1000 W, Maitinimo šaltinis: AC
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Tipas | Trintuvas „Cooking blender“ |
| Produkto spalva | Nerūdijančiojo plieno, Balta |
| Laido ilgis | 1,2 m |
| Minkšta rankena | |
| Indų plovyklei atsparios dalys | |
| Energijos valdymas | |
| Energija | 1000 W |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| Veikimo charakteristikos | |
| Greičio kontrolės tipas | Tolygus |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Ledo smulkintuvas | |
| Pulso funkcija | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 55 mm |
| Ilgis | 55 mm |
| Aukštis | 410 mm |
| Svoris | 818 g |
| Medžiaga | |
| Peiliuko medžiaga | Nerūdijančiojo plieno |
| Pakuotės turinys | |
| Nerūdijančio plieno peilis įtrauktas | |
| Šluotelės | |
| Savybės | |
| Pridedama menzūra | |
| Menzūra | 0,6 L |
| Techniniai duomenys | |
| Sudėtyje nėra | Bisfenolis A (BPA) |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 259 mm |
| Pakuotės gylis | 101 mm |
| Pakuotės aukštis | 279 mm |
| Paketo svoris | 1,33 kg |