Gamintojas: Bosch
Modelis: MMB66G7M
EAN: 4242005064809
Bosch SilentMixx Pro MMB66G7M. Dubens talpa: 2,3 L, Valdymo tipas: Rotacinis. Tipas: Pastatomas trintuvas, Produkto spalva: Juoda, Pilka, Laido ilgis: 1,9 m. Korpuso medžiaga: Plastikas, Nerūdijančiojo plieno, Peiliuko medžiaga: Nerūdijančiojo plieno, Medžiaga ąsotis(čiai): Stiklas. Energija: 900 W, Maitinimo šaltinis: AC, AC įėjimo įtampa: 220 - 240 V. Plotis: 196 mm, Ilgis: 237 mm, Aukštis: 437 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Tipas | Pastatomas trintuvas |
| Išimamas dubuo | |
| Produkto spalva | Juoda, Pilka |
| Laido ilgis | 1,9 m |
| Nuimamas peiliukų rinkinys | |
| Nuimamas peilis | |
| Nuimamas dangtis | |
| Ne-slystančios kojos | |
| Lengva valyti | |
| Indų plovyklei atsparios dalys | |
| Pamuilėms priedai | |
| On/off mygtukas | |
| Energijos valdymas | |
| Energija | 900 W |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Kištuko tipas | Type F (CEE 7/4) |
| Veikimo charakteristikos | |
| Dubens talpa | 2,3 L |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Ledo smulkintuvas | |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo bendrasis plotis | 80 cm |
| Padėklo bendrasis ilgis | 2,05 m |
| Padėklo bendrasis aukštis | 120 cm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 196 mm |
| Ilgis | 237 mm |
| Aukštis | 437 mm |
| Svoris | 5,66 kg |
| Medžiaga | |
| Korpuso medžiaga | Plastikas, Nerūdijančiojo plieno |
| Peiliuko medžiaga | Nerūdijančiojo plieno |
| Medžiaga ąsotis(čiai) | Stiklas |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 385 mm |
| Pakuotės gylis | 460 mm |
| Pakuotės aukštis | 220 mm |
| Paketo svoris | 6,3 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Pakuotės turinys | |
| Instrukcija | |