Gamintojas: Bosch
Modelis: MMBV622M
EAN: 4242005129348
Bosch MMBV622M yra pastatomas trintuvas, kuriame yra visi reikalingi parametrai ir funkcijos, siekiant įgyvendinti skirtingus produktų sumaišymo ir smulkintuvo poreikius. Jis turi suimamą 1,5 litro talpą, skirtą maisto produktų ir gėrimų sumaišymui dideliais kiekiais. Taip pat yra kapojimo dubuo, taip pat talpa 1,5 litro. Trintuvas turi pulso funkciją smulkinti ledus, o tai yra ideali funkcija gaminti skanias sultyse, kokteiliuose ir kituose šaltuose gėrimuose.
Bosch MMBV622M pastatomas trintuvas yra idealus virtuvės prietaisas, kadangi turi 1000 W galios srovę ir dirba įprastoš AC maitinimo šaltiniu su įvesties įtampa 220–240 V. Valdymas yra rakinamasis mygtukas, kuris leidžia kontroliuoti maišytuvo greitį. Trintuvo pasirinkimo variantas leidžia reguliuoti maišymo greitį pagal individualius poreikius, o ir turbo funkcija leidžia sumaišyti produktus nepaprastai greitai paspaudus mygtuką.
Dizainas išsiskiria juodąja ir nerūdijančio plieno spalvų deriniu, kuris suteikia sodrią ir elegantišką išvaizdą. Korpuso medžiaga yra aliuminis, o peiliuko medžiaga yra pagaminta iš nerūdijančio plieno, todėl garantuota ilga aštrumo laikymosi trukmė.
Bosch MMBV622M pastatomas trintuvas maitinamas elektros energija ir yra lengvas ir ne per didelis, sveriantis 5,54 kg, o aukštis, plotis ir ilgis yra 438 mm, 191 mm ir 195 mm atitinkamai. Dubuo yra išimamas, o visos dalys ir priedai yra skirti plovimui indų plovykloje, todėl valymo procesas yra greitas ir paprastas. Į paketą įeina instrukcijos ir dubuo, kad galėtumėte pradėti maišyti produktus kaip tik norite.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Tipas | Pastatomas trintuvas |
| Išimamas dubuo | |
| Produkto spalva | Juoda, Nerūdijančiojo plieno |
| Indų plovyklei atsparios dalys | |
| Pamuilėms priedai | |
| Energijos valdymas | |
| Energija | 1000 W |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Veikimo charakteristikos | |
| Dubens talpa | 1,5 L |
| Valdymo tipas | Mygtukai, Rotacinis |
| Ledo smulkintuvas | |
| Pulso funkcija | |
| Turbo | |
| Kapojimo dubens talpa | 1,5 L |
| Įmontuotas ekranas | |
| Kintamas greitis | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 191 mm |
| Ilgis | 195 mm |
| Aukštis | 438 mm |
| Svoris | 5,54 kg |
| Medžiaga | |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Peiliuko medžiaga | Nerūdijančiojo plieno |
| Pakuotės turinys | |
| Pridedamas dubuo | |
| Instrukcija | |