Gamintojas: Bosch
Modelis: MMBH6P6BDE
EAN: 4242002997544
Bosch MMBH6P6BDE. Dubens talpa: 2 L, Sukimosi greitis (maks.): 45000 RPM, Greičio kontrolės tipas: Tolygus. Tipas: Pastatomas plaktuvas, Produkto spalva: Juoda, Laido ilgis: 1,2 m. Korpuso medžiaga: Plastikas, Peiliuko medžiaga: Nerūdijančiojo plieno, Medžiaga ąsotis(čiai): „Tritan“. Energija: 1600 W, Maitinimo šaltinis: AC, AC įėjimo įtampa: 220-240 V. Plotis: 200 mm, Ilgis: 225 mm, Aukštis: 500 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Bosch MMBH6P6BDE mikser Alusega mikser 1600 W Must | €264.53 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Tipas | Pastatomas plaktuvas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Laido ilgis | 1,2 m |
| Nuimamas peilis | Ne |
| Ne-slystančios kojos | |
| Matavimo skalė | |
| Lengva valyti | |
| Indų plovyklei atsparios dalys | |
| Energijos valdymas | |
| Energija | 1600 W |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| AC įėjimo įtampa | 220-240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Veikimo charakteristikos | |
| Dubens talpa | 2 L |
| Greičių skaičius | 2 |
| Sukimosi greitis (maks.) | 45000 RPM |
| Greičio kontrolės tipas | Tolygus |
| Valdymo tipas | Mygtukai, Rotacinis, Pakreiptas |
| Pulso funkcija | |
| Ledo smulkintuvas | |
| Turbo | |
| Ąsotis | |
| Talpos ąsotis | 2 L |
| Iš anksto suprogramuotų parametrų skaičius | 6 |
| Garso lygis | 89 dB |
| Perkrovos apsauga | |
| Kintamas greitis | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 200 mm |
| Ilgis | 225 mm |
| Aukštis | 500 mm |
| Svoris | 4,7 kg |
| Medžiaga | |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Peiliuko medžiaga | Nerūdijančiojo plieno |
| Medžiaga ąsotis(čiai) | „Tritan“ |
| Pakuotės turinys | |
| Nerūdijančio plieno peilis įtrauktas | |
| Pateikiama maišymo lazdelė | |
| Receptų knyga | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 325 mm |
| Pakuotės gylis | 245 mm |
| Pakuotės aukštis | 44 mm |
| Paketo svoris | 6,3 kg |