Gamintojas: Xerox
Modelis: 106R01629
EAN: 0095205850024
Xerox 106R01629. Spalvoto tonerio puslapių skaičius: 1000 puslapiai, Spausdinimo spalvos: Geltona, Kiekis pakuotėje: 1 vnt
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
Xerox - Tonerpatrone - 1 x Gelb - 1000 Seiten - für Phaser 6000, 6010, 6010N; WorkCentre 6015B, 6015N, 6015NI (106R01629) | €61.58 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Tipas | Original |
| Spausdinimo spalvos | Geltona |
| Suderinamumas | 6010V_N, 6000V_B, 6015V_B, 6015V_N, 6015V_NI |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Spalvoto tonerio puslapių skaičius | 1000 puslapiai |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Sertifikavimas | ISO/IEC 19798 |
| Logistikos duomenys | |
| Eksporto kontrolės klasifikacijos numeris (ECCN) | EAR99 |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84439990 |
| Kitos savybės | |
| Pakuotės ilgis | 17,8 cm |
| Spalva | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Svoris ir matmenys | |
| Matmenys (WxDxH) | 5,33 x 17,8 x 6,6 mm |
| Pakuotės plotis | 70 mm |
| Pakuotės gylis | 180 mm |
| Pakuotės aukštis | 55 mm |
| Paketo svoris | 136 g |