Gamintojas: Fujitsu
Modelis: S26361-F4610-L522
EAN: 4053026551779
Fujitsu S26361-F4610-L522. Vidinis. Ryšio technologija: Vielinis, Priimančioji sąsaja: PCI Express, Sąsaja: Eternetas. Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 1000 Mbit/ai
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Priimančioji sąsaja | PCI Express |
| Sąsaja | Eternetas |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 2 |
| PCI versija | 2.1 |
| Konstrukcija | |
| Vidinis | |
| Taikoma | Serveris |
| Lustų rinkinys | Intel® I350-AM2 |
| LED indikatoriai | |
| Tinklas | |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 1000 Mbit/ai |
| Tinklo standartai | IEEE 802.1as, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Kabelių technologija | 10/100/1000BaseT(X) |
| Wake-on-LAN pasirengimas | |
| Jumbo Frames palaikymas | |
| Palaikomi tinklo protokolai | iSCSI |
| LAN kontroleris | Intel® I350 |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 4,4 W |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 55 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kitos savybės | |
| Srauto kontrolės palaikymas | |