Gamintojas: Whirlpool
Modelis: 859991659900
EAN: 8003437939198
Whirlpool OMK38HU0B. Orkaitės dydis: Vidutinis, Orkaitės tipas: Elektrinė orkaitė, Bendroji orkaitės (-čių) vidinė talpa: 71 L. Prietaiso įrengimas: Įmontuoti, Produkto spalva: Juoda, Valdymo tipas: Rotacinis. Laikmačio tipas: Mechaniškas. Energijos efektyvumo klasė: A, Energijos suvartojimas (konvekcinis): 0,99 kWh, Energijos suvartojimas (priverstinė konvekcija): 0,81 kWh. Lempų kiekis: 1 lemputės, Apšvietimo vieta: Priekyje kairėje
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Orkaitė | |
| Orkaičių skaičius | 1 |
| Orkaitės dydis | Vidutinis |
| Orkaitės tipas | Elektrinė orkaitė |
| Gaminimo orkaitėje metodas | Priverstinis ventiliatorius |
| Bendroji orkaitės (-čių) vidinė talpa | 71 L |
| Orkaitės grynas svoris | 71 L |
| Šildymas iš apačios | Taip |
| Grilius | Taip |
| Griliaus galia | 1500 W |
| Konvekcinis maisto gaminimas | Taip |
| Viršus, apačia, ventiliatorius + konvekcija (turborežimas) | Taip |
| Ruošimas mikrobangų krosnelėje | Ne |
| Virimas garuose | Ne |
| Konvencionalus maisto gaminimas | Taip |
| Atšildymo orkaitėje funkcija | Taip |
| Picos gaminimo funkcija | Taip |
| Kepimo programų kiekis | 8 |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Valymo tipas | Hidrolitinis |
| Konstrukcija | |
| Prietaiso įrengimas | Įmontuoti |
| Produkto spalva | Juoda |
| Vidaus medžiaga | Emalis |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Ištraukiamos rutulio formos rankenos | Taip |
| Rankenos spalva | Juoda |
| Rankenėlių spalva | Juoda |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Stiklinių durų panelių skaičius | 2 |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Laido ilgis | 0,9 m |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | A |
| AC įėjimo įtampa | 220-240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Srovė | 13 A |
| Energijos suvartojimas (priverstinė konvekcija) | 0,81 kWh |
| Energijos suvartojimas (konvekcinis) | 0,99 kWh |
| Ergonomija | |
| Integruotas laikrodis | Ne |
| Laikmačio tipas | Mechaniškas |
| „Wi-Fi“ valdymas | Ne |
| Apšvietimas | |
| Interjero šviesa | Taip |
| Lempų kiekis | 1 lemputės |
| Apšvietimo vieta | Priekyje kairėje |
| Pakuotės turinys | |
| Kepimo padėklas | Taip |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 595 mm |
| Ilgis | 551 mm |
| Aukštis | 595 mm |
| Svoris | 26,9 kg |
| Montavimo korpuso plotis (min.) | 56 cm |
| Montavimo korpuso plotis | 56,8 cm |
| Montavimo korpuso gylis | 56 cm |
| Montavimo korpuso aukštis | 58,5 cm |
| Montavimo korpuso aukštis (min.) | 58,3 cm |
| Duonkepė | |
| Galima kepti duoną | Ne |