Gamintojas: Samsung
Modelis: NV7B45305AS/U1
EAN: 8806094337266
Samsung NV7B45305AS/U1. Orkaitės dydis: Vidutinis, Orkaitės tipas: Elektrinė orkaitė, Bendroji orkaitės (-čių) vidinė talpa: 76 L. Prietaiso įrengimas: Įmontuoti, Produkto spalva: Juoda, Nerūdijančiojo plieno, Valdymo tipas: Rotacinis, Jutiklinis. Laikrodžio tipas: Elektroninis, Laikmačio tipas: Skaitmeninis. Energijos efektyvumo klasė: A+, Energijos suvartojimas (konvekcinis): 1,05 kWh, Energijos suvartojimas (priverstinė konvekcija): 0,71 kWh. Lempos tipas: Halogenas, Lempos galingumas: 25 W, 2 lemputės galia: 40 W
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Samsung Sams BackO NV7B45305AS/U1 A sr | €1019.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Orkaitė | |
| Orkaičių skaičius | 1 |
| Orkaitės dydis | Vidutinis |
| Orkaitės tipas | Elektrinė orkaitė |
| Bendroji orkaitės (-čių) vidinė talpa | 76 L |
| Orkaitės grynas svoris | 76 L |
| Viršutinio skyriaus šildymas | |
| Šildymas iš apačios | |
| Orkaitės termostato diapazonas | 30 - 270 °C |
| Grilius | |
| Griliaus galia | 1600 W |
| Konvekcinis maisto gaminimas | |
| Konvekcijos galia | 1200 W |
| Maksimali temperatūra (konvekcinė orkaitė) | 250 °C |
| Dviejų patiekalų gaminimo technologija | |
| Auto programų kiekis | 40 |
| Minimali temperatūra (konvekcija) | 30 °C |
| Savaime išsivalantis | |
| Valymo tipas | Pirolitinis + garai |
| Konstrukcija | |
| Prietaiso įrengimas | Įmontuoti |
| Produkto spalva | Juoda, Nerūdijančiojo plieno |
| Valdymo tipas | Rotacinis, Jutiklinis |
| Valdymo vieta | Priekis |
| Įmontuotas ekranas | |
| Ekrano tipas | LED |
| Durų vyris | Apačioje |
| Durelių medžiaga | Stiklas, Metalas |
| Orkaitės durelių atidarymas | Atidaroma į apačią |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | A+ |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A+++ iki D |
| Prisijungta apkrova | 3650 W |
| AC įėjimo įtampa | 230 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Energijos vartojimo efektyvumo indeksas (EEI) | 81,6 |
| Energijos suvartojimas (konvekcinis) | 1,05 kWh |
| Energijos suvartojimas (priverstinė konvekcija) | 0,71 kWh |
| Ergonomija | |
| Integruotas laikrodis | |
| Laikrodžio tipas | Elektroninis |
| Laikmačio tipas | Skaitmeninis |
| „Wi-Fi“ valdymas | |
| Bluetooth | |
| Užraktas nuo vaikų | |
| Apšvietimas | |
| Interjero šviesa | |
| Lempos tipas | Halogenas |
| Lempos galingumas | 25 W |
| 2 lemputės galia | 40 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 595 mm |
| Ilgis | 570 mm |
| Aukštis | 596 mm |
| Montavimo korpuso plotis | 56 cm |
| Montavimo korpuso gylis | 54,9 cm |
| Montavimo korpuso aukštis | 57,9 cm |
| Pakuotės plotis | 694 mm |
| Pakuotės gylis | 660 mm |
| Pakuotės aukštis | 660 mm |