Gamintojas: Neff
Modelis: B47FS26G0
EAN: 4242004255338
Neff B47FS26G0. Orkaitės dydis: Vidutinis, Orkaitės tipas: Elektrinė orkaitė, Bendroji orkaitės (-čių) vidinė talpa: 71 L. Prietaiso įrengimas: Įmontuoti, Produkto spalva: Grafitas, Valdymo tipas: Mygtukai. Laikrodžio tipas: Elektroninis, Laikmačio tipas: Skaitmeninis. Energijos efektyvumo klasė: A+, Energijos suvartojimas (konvekcinis): 0,69 kWh, Energijos suvartojimas (priverstinė konvekcija): 0,87 kWh. Lempos tipas: LED
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Orkaitė | |
| Orkaičių skaičius | 1 |
| Orkaitės dydis | Vidutinis |
| Orkaitės tipas | Elektrinė orkaitė |
| Gaminimo orkaitėje metodas | Kombinuotoji garo |
| Bendroji orkaitės (-čių) vidinė talpa | 71 L |
| Iš viso krosnelė galia | 3600 W |
| Viršutinio skyriaus šildymas | |
| Šildymas iš apačios | |
| Viršutinės ir apatinės dalies kaitinimas | |
| Greitai sušylanti | |
| Orkaitės termostato diapazonas | 40 - 250 °C |
| Grilius | |
| Cikloninis kepimas | |
| Virimas garuose | |
| Konvencionalus maisto gaminimas | |
| Lėtas kepimas | |
| Atšildymo orkaitėje funkcija | |
| Šilumos palaikymo funkcija | |
| Ekologinis (ECO) režimas | |
| Skrudinimo funkcija | |
| Picos gaminimo funkcija | |
| Išmaniojo gaminimo funkcija | |
| Auto programų kiekis | 38 |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | A+ |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A+++ iki D |
| Prisijungta apkrova | 3600 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Energijos suvartojimas (priverstinė konvekcija) | 0,87 kWh |
| Energijos suvartojimas (konvekcinis) | 0,69 kWh |
| Konstrukcija | |
| Prietaiso įrengimas | Įmontuoti |
| Produkto spalva | Grafitas |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Valdymo vieta | Priekis |
| Įmontuotas ekranas | |
| Ekrano tipas | TFT |
| Ekrano įstrižainė | 10,4 cm |
| Durų vyris | Apačioje |
| Neįkaistančios durelės | |
| Durelių temperatūra (maks.) | 40 °C |
| Minkštai užsidarančios durys | |
| Vandens bako talpa | 1 L |
| Laido ilgis | 1,2 m |
| Ergonomija | |
| Integruotas laikrodis | |
| Laikrodžio tipas | Elektroninis |
| Laikmačio tipas | Skaitmeninis |
| Atidėtas pradžios laikmatis | |
| Lengva valyti | |
| „Wi-Fi“ valdymas | |
| Užraktas nuo vaikų | |
| Apšvietimas | |
| Interjero šviesa | |
| Lempos tipas | LED |
| Pakuotės turinys | |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Kepimo padėklas | |
| Virimo garuose talpyklų skaičius | 3 |
| Pridėti virimo garuose talpyklos tipai | Neperforuotas (vientisas) gaminimo garuose indas, Perforuotas garinis gaminimo indas |
| Pridedamos grilio grotelės | |
| Duonkepė | |
| Galima kepti duoną | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 596 mm |
| Ilgis | 548 mm |
| Aukštis | 595 mm |
| Montavimo korpuso plotis | 56 cm |
| Montavimo korpuso gylis | 55 cm |
| Montavimo korpuso aukštis | 60 cm |