Gamintojas: Haier
Modelis: 33703310
EAN: 8059019034447
Haier I-Message Series 2 HWO60SM2B9XH. Orkaitės dydis: Vidutinis, Orkaitės tipas: Elektrinė orkaitė, Bendroji orkaitės (-čių) vidinė talpa: 70 L. Prietaiso įrengimas: Įmontuoti, Produkto spalva: Plienas, Valdymo tipas: Jutiklinis. Palaikomos valdymo programos: hOn, Maisto zondo tipas: Vielinis. Energijos efektyvumo klasė: A+, Energijos suvartojimas (konvekcinis): 1,1 kWh, Energijos suvartojimas (priverstinė konvekcija): 0,68 kWh. Plotis: 595 mm, Ilgis: 568 mm, Aukštis: 595 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Orkaitė | |
| Orkaičių skaičius | 1 |
| Orkaitės dydis | Vidutinis |
| Orkaitės tipas | Elektrinė orkaitė |
| Bendroji orkaitės (-čių) vidinė talpa | 70 L |
| Orkaitės grynas svoris | 70 L |
| Šildymas iš apačios | Taip |
| Apatinis šildymas + konvekcija (vienas režimas) | Taip |
| Grilius | Taip |
| Konvekcinis maisto gaminimas | Taip |
| Ruošimas mikrobangų krosnelėje | Ne |
| Konvencionalus maisto gaminimas | Taip |
| Besisukantis iešmas | Ne |
| Atšildymo orkaitėje funkcija | Taip |
| Kepimo programų kiekis | 9 |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Valymo tipas | Pirolizės būdu |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | A+ |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A+++ iki D |
| Energijos vartojimo efektyvumo indeksas (EEI) | 81 |
| Energijos suvartojimas (konvekcinis) | 1,1 kWh |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimas) | 0,001 kWh |
| Energijos suvartojimas (priverstinė konvekcija) | 0,68 kWh |
| Konstrukcija | |
| Prietaiso įrengimas | Įmontuoti |
| Produkto spalva | Plienas |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Valdymo vieta | Priekis |
| Rankenos spalva | Nerūdijančiojo plieno |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Durų vyris | Apačioje |
| Minkštai užsidarančios durys | Taip |
| 1 kepimo skardos gylis | 3,5 cm |
| Grotelių skaičius | 2 |
| Sertifikavimas | CE |
| Apšvietimas | |
| Interjero šviesa | Taip |
| Ergonomija | |
| „Wi-Fi“ valdymas | Taip |
| Palaikomos valdymo programos | hOn |
| Maisto zondo tipas | Vielinis |
| Maisto zondas | Taip |
| Bluetooth | Taip |
| Pakuotės turinys | |
| Kepimo padėklų skaičius | 1 |
| Kepimo padėklas | Taip |
| Pridėtas teleskopinis bėgelis | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 595 mm |
| Ilgis | 568 mm |
| Aukštis | 595 mm |
| Svoris | 38 kg |
| Pakuotės plotis | 620 mm |
| Pakuotės gylis | 640 mm |
| Pakuotės aukštis | 665 mm |
| Paketo svoris | 39,7 kg |