Gamintojas: Bosch
Modelis: VBD5780S0
EAN: 4242005034758
Bosch Serie 6 VBD5780S0. Orkaitės dydis: Didelis, Orkaitės tipas: Elektrinė orkaitė, Bendroji orkaitės (-čių) vidinė talpa: 112 L. Prietaiso įrengimas: Įmontuoti, Produkto spalva: Juoda, Nerūdijančiojo plieno, Valdymo tipas: Mygtukai, Rotacinis, Jutiklinis. Laikmačio tipas: Skaitmeninis, Laikmačio režimai: Gaminimo laikas, Kepimo pabaigos laiko nustatymas. Energijos efektyvumo klasė: A+, Energijos suvartojimas (konvekcinis): 0,83 kWh, Energijos suvartojimas (priverstinė konvekcija): 1,4 kWh. Lempos tipas: Halogenas
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
BOSCH Vgradna pečica VBD5780S0 | €1574.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Orkaitė | |
| Orkaičių skaičius | 1 |
| Orkaitės dydis | Didelis |
| Orkaitės tipas | Elektrinė orkaitė |
| Bendroji orkaitės (-čių) vidinė talpa | 112 L |
| Iš viso krosnelė galia | 4200 W |
| Orkaitės grynas svoris | 112 L |
| Šildymas iš apačios | |
| Viršutinės ir apatinės dalies kaitinimas | |
| Greitai sušylanti | |
| Grilius | |
| Viso paviršiaus grilis + konvekcija (vienas režimas) | |
| Viso paviršiaus grilis | |
| Konvekcinis maisto gaminimas | |
| Konvencionalus maisto gaminimas | |
| Maksimali temperatūra (konvekcinė orkaitė) | 280 °C |
| Atšildymo orkaitėje funkcija | |
| Atšildymo programų skaičius | 1 |
| Kepimo akmens funkcija | |
| Picos gaminimo funkcija | |
| Kepimo programų kiekis | 10 |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | A+ |
| Prisijungta apkrova | 4200 W |
| AC įėjimo įtampa | 220-240 V |
| Srovė | 20 A |
| Energijos suvartojimas (priverstinė konvekcija) | 1,4 kWh |
| Energijos suvartojimas (konvekcinis) | 0,83 kWh |
| Konstrukcija | |
| Prietaiso įrengimas | Įmontuoti |
| Produkto spalva | Juoda, Nerūdijančiojo plieno |
| Valdymo tipas | Mygtukai, Rotacinis, Jutiklinis |
| Valdymo vieta | Priekis |
| Įmontuotas ekranas | |
| Ekrano tipas | LCD |
| Durų vyris | Apačioje |
| Durelių medžiaga | Stiklas |
| Durelių temperatūra (maks.) | 40 °C |
| Laido ilgis | 1,15 m |
| Ergonomija | |
| Laikmačio tipas | Skaitmeninis |
| Atidėtas pradžios laikmatis | |
| Laikmačio režimai | Gaminimo laikas, Kepimo pabaigos laiko nustatymas |
| Lengva valyti | |
| Užraktas nuo vaikų | |
| Apšvietimas | |
| Interjero šviesa | |
| Lempos tipas | Halogenas |
| Pakuotės turinys | |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Kepimo padėklas | |
| Pridedamos grilio grotelės | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 896 mm |
| Aukštis | 594 mm |
| Svoris | 61 kg |
| Gylis su atidarytom durim | 102,9 cm |
| Interjero matmenys | 72,4 x 41,7 x 37,1 mm |
| Montavimo korpuso plotis | 89,6 cm |
| Montavimo korpuso gylis | 57 cm |
| Montavimo korpuso aukštis | 59,4 cm |