Gamintojas: Bosch
Modelis: HBA530BW0S
EAN: 4242005033713
Bosch Serie 2 HBA530BW0S. Orkaitės dydis: Vidutinis, Orkaitės tipas: Elektrinė orkaitė, Bendroji orkaitės (-čių) vidinė talpa: 71 L. Prietaiso įrengimas: Įmontuoti, Produkto spalva: Balta, Valdymo tipas: Rotacinis. Energijos efektyvumo klasė: A, Energijos suvartojimas (konvekcinis): 0,97 kWh, Energijos suvartojimas (priverstinė konvekcija): 0,81 kWh. Lempų kiekis: 1 lemputės, Apšvietimo vieta: Viršus. Montavimo korpuso plotis: 56 cm, Montavimo korpuso gylis: 55 cm, Montavimo korpuso aukštis: 58,5 cm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Orkaitė | |
| Orkaitės dydis | Vidutinis |
| Orkaičių skaičius | 1 |
| Orkaitės tipas | Elektrinė orkaitė |
| Bendroji orkaitės (-čių) vidinė talpa | 71 L |
| Iš viso krosnelė galia | 3400 W |
| Orkaitės grynas svoris | 71 L |
| Viršutinio skyriaus šildymas | |
| Šildymas iš apačios | |
| Greitai sušylanti | |
| Orkaitės termostato diapazonas | 50 - 275 °C |
| Grilius | |
| Cikloninis kepimas | |
| Konvekcinis maisto gaminimas | |
| Atšildymo funkcija | |
| Picos gaminimo funkcija | |
| Savaime išsivalantis | |
| Valymo technologija | „Ecoclean“ |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | A |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| Srovė | 16 A |
| Energijos suvartojimas (konvekcinis) | 0,97 kWh |
| Energijos suvartojimas (priverstinė konvekcija) | 0,81 kWh |
| Konstrukcija | |
| Prietaiso įrengimas | Įmontuoti |
| Produkto spalva | Balta |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Durų vyris | Apačioje |
| Durelių medžiaga | Stiklas |
| Durelių temperatūra (maks.) | 50 °C |
| Faktinis padėklo paviršiaus plotas | 1290 cm2 |
| Apšvietimas | |
| Interjero šviesa | |
| Lempų kiekis | 1 lemputės |
| Apšvietimo vieta | Viršus |
| Pakuotės turinys | |
| Kepimo padėklas | |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Pridedama stiklinė keptuvė | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 595 mm |
| Ilgis | 594 mm |
| Aukštis | 548 mm |
| Gylis su atidarytom durim | 104 cm |
| Interjero matmenys | 480 x 415 x 357 mm |
| Montavimo korpuso plotis | 56 cm |
| Montavimo korpuso gylis | 55 cm |
| Montavimo korpuso aukštis | 58,5 cm |
| Paketo svoris | 34,1 kg |