Gamintojas: Fujitsu
Modelis: S26361-K915-V502
EAN: 0731304318477
Fujitsu S26361-K915-V502. UPS topologija: Dviguba konversija (prisijungus), Išvesties galia (VA): 5 kVA, Išvesties galia: 4500 W. AC išėjimo tipai: C13 šakotuvas, C19 šakotuvas. Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova: 4 min, Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo: 11,8 min. Forma: Stelažas / bokštas, Produkto spalva: Juoda, Ekrano tipas: LCD. Plotis: 432 mm, Ilgis: 719 mm, Aukštis: 130 mm
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| UPS topologija | Dviguba konversija (prisijungus) |
| Išvesties galia (VA) | 5 kVA |
| Išvesties galia | 4500 W |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 220 V |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 240 V |
| Įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 230 V |
| Išvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Maksimali srovė | 32 A |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas / bokštas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ekrano tipas | LCD |
| Sertifikavimas | CE, CB |
| Ryšys | |
| AC išėjimo tipai | C13 šakotuvas, C19 šakotuvas |
| Baterija | |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pilna apkrova | 4 min |
| Tipiško laikino maitinimo trukmė pusei apkrovimo | 11,8 min |
| Hot-Swap baterija | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 432 mm |
| Ilgis | 719 mm |
| Aukštis | 130 mm |
| Svoris | 55 kg |