Gamintojas: Lindy
Modelis: 40971
EAN: 4002888409711
Lindy 40971. Montavimas: Varžtai, Maksimalus svoris (tūris): 50 kg, Mažiausias ekrano dydis: 58,4 cm (23"), Didžiausias ekrano dydis: 109,2 cm (43"), Montavimo sąsajos suderinamumas (min.): 100 x 100 mm, Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.): 200 x 200 mm. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
Lindy Starre Tischhalterung für ein Display (40971) | €68.88 |
|
direkt.jacob.de |
Lindy Starre Tischhalterung für ein Display (40971) | €75.97 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 50 kg |
| Mažiausias ekrano dydis | 58,4 cm |
| Didžiausias ekrano dydis | 109,2 cm |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimas | Varžtai |
| Tinka televizoriui | |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (min.) | 100 x 100 mm |
| Montavimo sąsajos suderinamumas (maks.) | 200 x 200 mm |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100,200 x 100,200 x 200 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 220 mm |
| Ilgis | 125 mm |
| Aukštis | 450 mm |
| Svoris | 2 kg |
| Pakuotės plotis | 480 mm |
| Pakuotės gylis | 430 mm |
| Pakuotės aukštis | 290 mm |
| Paketo svoris | 2,5 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85299097 |