Gamintojas: Equip
Modelis: 650840
EAN: 4015867225394
Equip 650840. Montavimas: Laisvai stovintis, Maksimalus svoris (tūris): 15 kg. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
25n.de |
equip ERGO Monitorerhöhung Sitz-Steh verbunden schwarz | equip | 650840 | 4015867225394 | €139.06 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Montavimas | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 15 kg |
| Montavimo tipas | Stalas |
| Montavimas | Laisvai stovintis |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Lengvas instaliavimas | |
| Sertifikavimas | RoHS |
| Ergonomija | |
| Aukščio reguliavimo tipas | Rankinis |
| Aukščio reguliavimo intervalas | 100 - 500 mm |
| Kojelės | |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 615 mm |
| Ilgis | 505 mm |
| Aukštis | 800 mm |
| Svoris | 12,3 kg |
| Pakuotės plotis | 185 mm |
| Pakuotės gylis | 490 mm |
| Pakuotės aukštis | 885 mm |
| Paketo svoris | 13,8 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85299097 |
| Kitos savybės | |
| Kilmės šalis | Kinija |