Gamintojas: APC
Modelis: PDM1332IEC-3P-2
EAN: 0731304261742
APC PDM1332IEC-3P-2. PDU tipai: Išmatuotas, Stebima, Produkto spalva: Juoda. Lizų kiekis: 3 AC išvestis(ys / čių). Sertifikavimas: CE,VDE. Nominali įėjimo įtampa: 400 V, AC įėjimo dažnis: 50 Hz, Nominalioji išėjimo įtampa: 230 V. Matmenys (WxDxH): 432 x 152 x 152 mm, Svoris: 6,39 kg
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ryšys | |
| Lizų kiekis | 3 AC išvestis(ys / čių) |
| Konstrukcija | |
| PDU tipai | Išmatuotas, Stebima |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energijos valdymas | |
| Nominali įėjimo įtampa | 400 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 230 V |
| Maksimali srovės įvestis per fazę | 32 A |
| Maksimalus bendras srovės kreipimas per fazę | 32 A |
| Svoris ir matmenys | |
| Matmenys (WxDxH) | 432 x 152 x 152 mm |
| Svoris | 6,39 kg |
| Svoris (imperinė matavimo sistema) | 6,39 kg |
| Matmenys P x Gx A) | 432,1 x 152 x 152 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Pakuotės duomenys | |
| Paketo matmenys (WxDxH) | 432 x 152 x 152 mm |
| Paketo svoris | 730 g |
| Savybės | |
| Sertifikavimas | CE,VDE |