Gamintojas: Targus
Modelis: DOCK418EUZ
EAN: 5051794030327
Targus DOCK418EUZ. Ryšio technologija: Vielinis, Priimančioji sąsaja: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB maitinimo tiekimas iki: 100 W. Eterneto LAN duomenų perdavimo norma: 10,100,1000 Mbit/ai, Varinių eterneto kabelių technologija: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T, Tinklo standartai: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Produkto spalva: Pilka, HD tipas: 4K Ultra HD. Maitinimo šaltinio tipas: USB. Kitos palaikomos operacinės sistemos: ChromeOS
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Pilka |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| „Plug and Play“ funkcija | |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Priimančioji sąsaja | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| „USB Power Delivery“ | |
| USB maitinimo tiekimas iki | 100 W |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| Mikrofonas, line-in jack | |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Varinių eterneto kabelių technologija | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 85 mm |
| Ilgis | 45 mm |
| Aukštis | 9 mm |
| Svoris | 59 g |
| Programinė įranga | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | ChromeOS |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |