Gamintojas: StarTech.com
Modelis: DKT30ICHPD
EAN: 0065030891622
StarTech.com DKT30ICHPD. Ryšio technologija: Vielinis, Priimančioji sąsaja: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB maitinimo tiekimas iki: 100 W. Produkto spalva: Juoda, Sidabras, Duomenų perdavimo sparta: 5 Gbit/s, HD tipas: 4K Ultra HD. Energijos suvartojimas: 8 W. Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos: Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10..., Palaikomos MAC operacinės sistemos: Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3..., Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos: Android, iPadOS. Tvarumo sertifikatai: CE, RoHS
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Juoda, Sidabras |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | |
| Duomenų perdavimo sparta | 5 Gbit/s |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Maksimali skaitmeninė raiška | 3840 x 2160 pikseliai |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Priimančioji sąsaja | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) C tipo prievadų skaičius | 1 |
| „USB Power Delivery“ | |
| USB maitinimo tiekimas iki | 100 W |
| HDMI portų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Jungtinis ausinių / mikrofono prievadas | |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 45 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -10 - 70 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 85 % |
| Energijos valdymas | |
| Energijos suvartojimas | 8 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 90 mm |
| Ilgis | 32 mm |
| Aukštis | 8,5 mm |
| Svoris | 83 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės plotis | 142 mm |
| Pakuotės gylis | 170 mm |
| Pakuotės aukštis | 30 mm |
| Paketo svoris | 110 g |
| Programinė įranga | |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Palaikomos MAC operacinės sistemos | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android, iPadOS |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | ChromeOS |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 450 mm |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 30 vnt |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 200 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 340 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Naudojimo žinynas | |
| Tvarumas | |
| Tvarumo sertifikatai | CE, RoHS |
| Kitos savybės | |
| Lustų rinkinys | VIA Labs - VL102, VIA Labs - VL817, Parade - PS186 |