Gamintojas: Samsung
Modelis: SM-R875FZKAEUD
EAN: 8806092581999
Samsung Galaxy Watch4 yra įspūdingas išmanusis laikrodis, sukurtas tiems, kurie vertina stilių ir funkcionalumą. Su 3,56 cm (1,4 colių) Super AMOLED ekranu galėsite mėgautis aiškiais ir ryškiais vaizdais dėl savo riešo. Lietimui jautri sąsaja palengvina navigaciją, leidžianti lengvai pasiekti laikrodžio funkcijas.
Su galingu Exynos W920 procesoriumi, dirbančiu 1180 MHz dažniu ir 1500 MB RAM atmintimi, Galaxy Watch4 užtikrina sklandų veikimą ir efektyvų daugelbendravimą. Su 16 GB „Flash“ atminties vietos turėsite pakankamai vietos mėgstamoms programėlėms, muzikai ir daugiau.
Veikiant „Wear OS“ operacinei sistemai, šis išmanusis laikrodis siūlo suderinamumą su įvairiomis mobiliųjų operacinių sistemų versijomis, įskaitant „Android 6.0“, „Android 7.0“, „Android 7.1“, „Android 7.1.2“, „Android 8.0“, „Android 9.0“ ir „Android 10“. Būkite prijungti ir mėgaukitės beproblemiu integravimu su savo išmaniuoju telefonu.
Sveriant vos 30,3 g, „Galaxy Watch4“ yra lengvas ir patogus dėvėti visą dieną. Niūrus juodos spalvos diržas prideda elegancijos jūsų stiliui. Kompaktiški matmenys, 44,4 mm pločio, 43,3 mm ilgio ir 9,8 mm storio, užtikrina puikų prigimtį prie riešo.
Paliekite ryšį bevieliu būdu su įmontuota belaidžio tinklo (Wi-Fi) galimybe, leidžiančia prisijungti prie interneto ir gauti pranešimus be išmaniųjų telefonų. GPS (palydovinis) įgalinimas užtikrina tikslų jūsų buvimo vietos sekimą judant.
Maitinamas 361 mAh baterija, „Galaxy Watch4“ pasiūlo ilgai trunkantį ir patikimą energijos tiekimo šaltinį. Be to, laikrodis palaiko belaidį įkrovimą, užtikrinantį patogų ir bepastūmėjimų krovimą.
„Galaxy Watch4“ pasižymi įspūdingu funkcijų rinkiniu, padedančiu patobulinti kasdieninį jūsų gyvenimą. Su elektroniniu kompasu galite lengvai keliauti. Įmontuotas širdies ritmo monitorius ir barometras leidžia sekti savo sveikatos ir sporto tikslus. Laikrodis taip pat įtraukia aplinkos šviesos jutiklį, pagreitį ir giroskopą, užtikrinantį tikslų judesių sekimą ir veiklos stebėjimą.
Su savo stilingu dizainu ir praktinėmis funkcijomis, „Samsung Galaxy Watch4“ yra puikus sąjungininkas aktyviam jūsų gyvenimo būdui. Nesvarbu, ar sportuojate, tvarkotės kasdienę rutiną, ar tiesiog mėgaujatės nešiojamu elektroniniu įrenginiu, šis išmanusis laikrodis atitinka visas lūkesčius.
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Viedpulkstenis Samsung Galaxy Watch4 44mm LTE Black | €349.00 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Išmanusis laikrodis |
| Laikrodžio korpuso dydis | 44 mm |
| Laikrodžio korpuso spalva | Juoda |
| Laikrodžio korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Apyrankės spalva | Juoda |
| Forma | Turas |
| Užsegimo tipas | Diržo sagtis su vienu liežuvėliu |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP68 |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus dulkėms, Atsparus vandeniui |
| Vandens varža | 5 ATM |
| Ekranas | |
| Ekrano tipas | Skaitmeninis |
| Ekrano rezoliucija | 450 x 450 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Ekrano technologija | Super AMOLED |
| Ekrano įstrižainė | 3,56 cm |
| Visada įjungtas ekranas | |
| Spalvotas ekranas | |
| Laikrodžio stiklo tipas | Corning Gorilla Glass DX+ |
| Ryšys | |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Ausinių jungtis | „Bluetooth“ |
| Savybės | |
| Širdies dažnio monitorius | |
| Širdies dažnio kontaktiniai jutikliai | |
| Širdies ritmo jutiklio tipas | Electrical, Optinis |
| Kraujo spaudimo monitorius | |
| Kraujo prisotinimo deguonimi jutiklis | |
| Sudegintos kalorijos | |
| Akcelerometras | |
| Giroskopas | |
| Veiklos sekiklis | |
| Asmeniniai tikslai | |
| Miego kokybė | |
| Asmeninės informacijos valdymas | Žadintuvas, Skaičiuotuvas, Įvykių priminimas, Užrašai, SOS |
| Laikmatis | |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Skambintojo ID | |
| Elektroninis kompasas | |
| Geomagnetinis jutiklis | |
| SMS pranešimai | |
| Barometras | |
| Karinis standartas | MIL-STD-810G |
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android 10, Android 10.0, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0 |
| Numatyta operacinė sistema | Wear OS |
| RAM talpa | 1500 MB |
| Flash atmintis | 16 GB |
| Procesoriaus gamintojas | Samsung |
| Procesoriaus modelis | Exynos W920 |
| Procesoriaus dažnis | 1180 MHz |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo ryšys | |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| 4G standartai | LTE |
| GPS (palydovinis) | |
| „BeiDou“ | |
| GLONASS | |
| „Galileo“ | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 44,4 mm |
| Ilgis | 43,3 mm |
| Storis | 9,8 mm |
| Svoris | 30,3 g |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos talpa | 361 mAh |
| Belaidis įkrovimas | |
| Pakuotės turinys | |
| Instrukcija | |
| Įkroviklis | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |