Gamintojas: Samsung
Modelis: SM-R825FZKASEB
EAN: 8806090337574
Samsung Galaxy Watch Active2 . Ekrano įstrižainė: 3,56 cm (1.4"), Ekrano technologija: OLED, Ekrano rezoliucija: 360 x 360 pikseliai, Lietimui jautrus ekranas. Procesoriaus dažnis: 1150 MHz, RAM talpa: 1500 MB, Flash atmintis: 4 GB. „Wi-Fi“. GPS (palydovinis). Baterijos talpa: 340 mAh. Svoris: 30 g. Atsparumas vandeniui iki: 50 m, Apyrankės medžiaga: Floroelastomeras, Apyrankės spalva: Juoda, Apyrankės dydis: M/L
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth profiliai | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Mažo nuotolio radijo ryšys (NFC) | |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Išmanusis laikrodis |
| Laikrodžio korpuso dydis | 44 mm |
| Laikrodžio korpuso spalva | Juoda |
| Laikrodžio korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Apyrankės spalva | Juoda |
| Apyrankės medžiaga | Floroelastomeras |
| Apyrankės dydis | M/L |
| Riešo dydis | 140 - 210 mm |
| Forma | Turas |
| Maksimalus diržo ilgis | 21 cm |
| Nuimamas diržas | |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP68 |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus vandeniui |
| Atsparumas vandeniui iki | 50 m |
| Ekranas | |
| Ekrano tipas | Skaitmeninis |
| Ekrano rezoliucija | 360 x 360 pikseliai |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Ekrano technologija | OLED |
| Rodymo technologijos prekinis pavadinimas | „Super AMOLED“ |
| Ekrano įstrižainė | 3,56 cm |
| Ekrano spalvų skaičius | 16 milijonų spalvų |
| Laikrodžio stiklo tipas | Corning Gorilla Glass DX+ |
| Veikimo charakteristikos | |
| Įmontuotas mikrofonas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| FM radija | |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3 |
| Numatyta operacinė sistema | Tizen Based Wearable OS 4.0 |
| Suderinamos atminties kortelės | Nepalaikomas |
| RAM talpa | 1500 MB |
| Flash atmintis | 4 GB |
| Procesoriaus gamintojas | Samsung |
| Procesoriaus modelis | Exynos 9110 |
| Procesoriaus dažnis | 1150 MHz |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Savybės | |
| Širdies dažnio monitorius | |
| Kraujo spaudimo monitorius | |
| Nukeliautas atstumas | |
| Žingsniamatis | |
| Akcelerometras | |
| Giroskopas | |
| Veiklos sekiklis | |
| „Multiport“ režimas | |
| Miego kokybė | |
| Vibro variklis | |
| Palaikomi audio formatai | 3GA, AAC, AMR, AWB, M4A, MP3, OGA, OGG, WAV, WMA |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Nuotolinis garso atkūrimas | |
| Informacija apie orą | |
| Barometras | |
| Karinis standartas | MIL-STD-810G |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo ryšys | |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| 3G standartai | UMTS, WCDMA |
| 4G standartai | LTE |
| Palaikomi 3G dažniai | 850,900,1900,2100 MHz |
| Palaikomi 4G dažniai | 850,900,1800,2100,2600 MHz |
| SIM kortelės tipas | eSIM |
| GPS (palydovinis) | |
| GLONASS | |
| „Galileo“ | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 44 mm |
| Ilgis | 44 mm |
| Storis | 1,09 cm |
| Svoris | 30 g |
| Apyrankės plotis | 2 cm |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos talpa | 340 mAh |
| Baterijos naudojimo laikas | 60 h |
| Belaidis įkrovimas | |
| Automatinis budėjimo režimas | |
| Budėjimo laikas | 131 h |
| Pakuotės turinys | |
| Kroviklio bazė | |