Gamintojas: Garett Electronics
Modelis: 5903246284850
EAN: 5903246284850
Garett Electronics Nicole. Ekrano įstrižainė: 2,44 cm (0.96"), Ekrano technologija: TFT. Baterijos talpa: 100 mAh. Svoris: 29 g. Apyrankės medžiaga: Guma, Apyrankės spalva: Juoda, Apyrankės dydis: Vieno dydžio
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
GARETT Women Nicole | €78.70 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Ryšys | |
| USB prievadas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.0 |
| Konstrukcija | |
| Pozicija rinkoje | Išmanusis laikrodis |
| Laikrodžio korpuso spalva | Juoda |
| Laikrodžio korpuso medžiaga | Metalas, Plastikas |
| Apyrankės spalva | Juoda |
| Apyrankės medžiaga | Guma |
| Apyrankės dydis | Vieno dydžio |
| Forma | Turas |
| Maksimalus diržo ilgis | 22,5 cm |
| Siūloma lytis | Lizdinė |
| Kibirėlio spalva | Juoda |
| Užsegimo tipas | Diržo sagtis su vienu liežuvėliu |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP67 |
| Apsaugos ypatybės | Atsparus vandeniui |
| Nuimamas diržas | |
| Ekranas | |
| Ekrano tipas | Skaitmeninis |
| Lietimui jautrus ekranas | |
| Ekrano technologija | TFT |
| Ekrano įstrižainė | 2,44 cm |
| Veikimo charakteristikos | |
| Įmontuotas mikrofonas | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Integruota kamera | |
| FM radija | |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android, iOS |
| Suderinamos atminties kortelės | Nepalaikomas |
| Procesoriaus gamintojas | Dialog Semiconductor |
| Procesoriaus modelis | DA14585 |
| Kalbų palaikymas | Anglų kalba |
| Savybės | |
| Širdies dažnio monitorius | |
| Kraujo spaudimo monitorius | |
| „Multiport“ režimas | |
| Miego kokybė | |
| Socialinio tinklo paslaugų palaikymas | „Facebook“, Twitter |
| Asmeninės informacijos valdymas | Žadintuvas |
| Vibroskambutis | |
| SMS pranešimai | |
| Nuotolinis garso atkūrimas | |
| Nuotolinis fotografavimas | |
| Išmanieji perspėjimai | |
| Vibruojantis žadintuvas | |
| Palaikomos programėlės | JYouPRo |
| Tinklas | |
| Mobiliojo tinklo ryšys | |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Baterijos talpa | 100 mAh |
| Baterijos naudojimo laikas | 144 h |
| Integruota baterija | |
| Budėjimo laikas | 360 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 40 mm |
| Ilgis | 40 mm |
| Storis | 1,2 cm |
| Svoris | 29 g |
| Apyrankės plotis | 1,8 cm |
| Pakuotės turinys | |
| Instrukcija | |
| Įkroviklis | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |