Gamintojas: Philips
Modelis: HD9255/90
EAN: 8720389014895
Philips 5000 series HD9255. Gaminio tipas: Karšto oro gruzdintuvė, Pajėgumas: 4,1 L, Gruzdintuvėje apdorojamo maisto našumas: 0,8 kg. Konstrukcijos tipas: Vienas, Produkto spalva: Juoda, Valdymo tipas: Jutiklinis. Ekrano tipas: LED. Energija: 1400 W. Plotis: 264 mm, Ilgis: 360 mm, Aukštis: 295 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Konstrukcijos tipas | Vienas |
| Prietaiso įrengimas | Autonominės |
| Produkto spalva | Juoda |
| Sulankstoma rankena | Ne |
| Rankenėlė(-s) | Taip |
| Cool touch rankena(os) | Taip |
| Nelipnus vidinis dubuo | Taip |
| Kepimo krepšelių skaičius | 1 |
| Sieninis tvirtinimas | Taip |
| Indų plovyklei atsparios dalys | Taip |
| Laido ilgis | 0,8 m |
| On/off mygtukas | Taip |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Apžvalgos langas | Ne |
| Nelipni danga | Taip |
| Lengva valyti | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Gaminio tipas | Karšto oro gruzdintuvė |
| Pajėgumas | 4,1 L |
| Gruzdintuvėje apdorojamo maisto našumas | 0,8 kg |
| Mažo riebalų kiekio kepimo technologija | Rapid Air |
| Programų skaičius | 13 |
| Gruzdinimo funkcija | Taip |
| Kepimo funkcija | Taip |
| Kepimas ant grotelių | Taip |
| Skrudinimo funkcija | Taip |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Iš anksto nustatytos kepimo programos | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Skaitmeninis laikmatis | Taip |
| Kilmės šalis | Kinija |
| „Rapid Air“ technologija | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Energija | 1400 W |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 264 mm |
| Ilgis | 360 mm |
| Aukštis | 295 mm |
| Svoris | 4,55 kg |
| Matmenys (WxDxH) | 264 x 360 x 295 mm |
| Indikacija | |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Parengties indikatoriaus | Taip |
| Temperatūra-tinkama indikatorius | Taip |
| Parengties signalas | Taip |
| Indikacijos šviesa | Taip |
| Apšviestas on/off mygtukas | Taip |
| Kitos savybės | |
| Talpa | 0,8 g |
| Dubens talpa | 4,1 L |
| Spalva | Ne |
| Techniniai duomenys | |
| Cooking types | Grotelės, Palaikyti šiltą, Pakartotinai pašildyti |