Gamintojas: Whirlpool
Modelis: FT M11 72 EU
EAN: 8003437602566
Whirlpool FT M11 72 EU. Prietaiso įrengimas: Pastatomi, Pakrovimo tipas: Pakraunama per priekį, Džiovinimo sistema: Kondensacija. Vardinė talpa: 7 kg, Džiovinimo klasė: B, Džiovinimo programos: Fiksuojamas laikas, Greitas, Atsigaivinti, Delikatus / šilkas, Džinsai / džinsų audinys, Sintetika. Atidėta pradžia: 24 h. Energijos efektyvumo klasė: A++, Energijos suvartojimas: 1,61 kWh, Metinis energijos suvartojimas: 211 kWh. Ilgis: 649 mm, Plotis: 595 mm, Aukštis: 849 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Prietaiso įrengimas | Pastatomi |
| Pakrovimo tipas | Pakraunama per priekį |
| Džiovinimo sistema | Kondensacija |
| Produkto spalva | Balta |
| Paruošta individualiai pritaikyta plokštė | |
| Reversinės durys | |
| Valdymo tipas | Mygtukai, Rotacinis |
| Būgnų garsumas | 120 L |
| Įmontuotas ekranas | |
| Laido ilgis | 1,5 m |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vardinė talpa | 7 kg |
| Džiovinimo klasė | B |
| Džiovinimo programos | Fiksuojamas laikas, Greitas, Atsigaivinti, Delikatus / šilkas, Džinsai / džinsų audinys, Sintetika |
| Ciklo laikas | 180 min |
| Garso lygis | 65 dB |
| Reguliuojamas sukimosi greitis | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | A++ |
| Prisijungta apkrova | 850 W |
| Dabartinis reitingas | 10 A |
| Energijos suvartojimas | 1,61 kWh |
| Metinis energijos suvartojimas | 211 kWh |
| Šilumos šaltinis | Elektrinis |
| Ergonomija | |
| Atidėtas pradžios laikmatis | |
| Atidėta pradžia | 24 h |
| Likusio laiko nuoroda | |
| Užraktas nuo vaikų | |
| Vandens lygio indikatorius | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 595 mm |
| Ilgis | 649 mm |
| Aukštis | 849 mm |
| Svoris | 44 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Paketo svoris | 46,5 kg |