Gamintojas: Indesit
Modelis: YT CM08 7B EU
EAN: 8050147542521
Indesit YT CM08 7B EU. Prietaiso įrengimas: Pastatomi, Pakrovimo tipas: Pakraunama per priekį, Džiovinimo sistema: Kondensacija. Vardinė talpa: 7 kg, Džiovinimo klasė: B, Džiovinimo programos: „Mix“, Atsigaivinti, Delikatus / šilkas, Palaidinė / marškiniai, Medvilnė, Sintetika,.... Atidėta pradžia: 9 h. Energijos efektyvumo klasė: B, Energijos suvartojimas: 4,23 kWh, Metinis energijos suvartojimas: 504 kWh. Ilgis: 649 mm, Plotis: 595 mm, Aukštis: 860 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Prietaiso įrengimas | Pastatomi |
| Pakrovimo tipas | Pakraunama per priekį |
| Džiovinimo sistema | Kondensacija |
| Produkto spalva | Balta |
| Durų vyris | Dešinėje |
| Durų stilius | Stiklinės durys |
| Durų spalva | Balta |
| Valdymo tipas | Mygtukai, Rotacinis |
| Būgnų garsumas | 120 L |
| Įmontuotas ekranas | |
| Laido ilgis | 1,5 m |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vardinė talpa | 7 kg |
| Džiovinimo klasė | B |
| Džiovinimo programos | „Mix“, Atsigaivinti, Delikatus / šilkas, Palaidinė / marškiniai, Medvilnė, Sintetika, Lyginti skirtas džiovinimas |
| Ciklo laikas | 114 min |
| Garso lygis | 67 dB |
| Įjungto veikimo režimo trukmė | 15 min |
| Itin sausų indų režimas | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | B |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A+++ iki D |
| Prisijungta apkrova | 2700 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Dabartinis reitingas | 13 A |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas | 4,23 kWh |
| Metinis energijos suvartojimas | 504 kWh |
| Šilumos šaltinis | Elektrinis |
| Energijos sąnaudos (palikus įjungtą) | 1 W |
| Ergonomija | |
| Atidėtas pradžios laikmatis | |
| Atidėta pradžia | 9 h |
| Užraktas nuo vaikų | |
| Reguliuojamas padas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 595 mm |
| Ilgis | 649 mm |
| Aukštis | 860 mm |
| Svoris | 37 kg |
| Gylis su atidarytom durim | 109,5 cm |
| Pakuotės duomenys | |
| Paketo svoris | 38,5 kg |