Gamintojas: Beko
Modelis: 7188301940
EAN: 8690842543470
Beko B3T422392. Prietaiso įrengimas: Pastatomi, Pakrovimo tipas: Pakraunama per priekį, Džiovinimo sistema: Šilumos siurblys. Vardinė talpa: 8 kg, Džiovinimo klasė: B, Džiovinimo programos: Medvilnė, Pūkiniai drabužiai / antklodės, Švelni priežiūra, Hygienic freshen-up, Džinsai /.... Energijos efektyvumo klasė: A++, Energijos suvartojimas: 1,95 kWh, Metinis energijos suvartojimas: 236 kWh. Ilgis: 543 mm, Plotis: 597 mm, Aukštis: 846 mm. Pakuotės plotis: 650 mm, Pakuotės gylis: 550 mm, Pakuotės aukštis: 885 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Prietaiso įrengimas | Pastatomi |
| Pakrovimo tipas | Pakraunama per priekį |
| Džiovinimo sistema | Šilumos siurblys |
| Produkto spalva | Balta |
| Durų vyris | Dešinėje |
| Durų spalva | Juoda |
| Reversinės durys | Ne |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Būgnų tipas | Aquawave |
| Veikimo charakteristikos | |
| Vardinė talpa | 8 kg |
| Džiovinimo klasė | B |
| Džiovinimo programų kiekis | 15 |
| Džiovinimo programos | Medvilnė, Pūkiniai drabužiai / antklodės, Švelni priežiūra, Hygienic freshen-up, Džinsai / džinsų audinys, „Mix“, Lauko drabužiai / sportinė apranga, „Refresh“, Shirts 30min, Sintetika, Fiksuojamas laikas, Rankšluostis |
| Ciklo laikas | 197 min |
| Garso lygis | 64 dB |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | A++ |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A+++ iki D |
| AC įėjimo įtampa | 230 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Energijos suvartojimas | 1,95 kWh |
| Metinis energijos suvartojimas | 236 kWh |
| Šilumos šaltinis | Elektrinis |
| Ergonomija | |
| Būgno interjero šviesa | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Vandens talpos užpildymo indikatorius | Taip |
| Filtro valymo indikatorius | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 597 mm |
| Ilgis | 543 mm |
| Aukštis | 846 mm |
| Svoris | 39,5 kg |
| Techniniai duomenys | |
| Garantinis laikotarpis | 10 metai |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 650 mm |
| Pakuotės gylis | 550 mm |
| Pakuotės aukštis | 885 mm |
| Paketo svoris | 40,5 kg |