Gamintojas: DELL
Modelis: 3VC9Y
EAN: 5704174141358
DELL 3VC9Y. Tipas: Baterija, Modelio suderinamumas: DELL, Suderinamumas: Latitude 5590/5490
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
Dell BTRY PRI 42WHR 3C LITH LGC (3VC9Y) | €78.10 |
|
direkt.jacob.de |
Dell BTRY PRI 42WHR 3C LITH LGC (3VC9Y) | €85.98 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Tipas | Baterija |
| Modelio suderinamumas | DELL |
| Suderinamumas | Latitude 5590/5490 |
| Baterija | |
| Baterijos technologija | Ličio-jonų (Li-Ion) |
| Batrijų elementų skaičius | 3 |
| Baterijos talpa | 42 Wh |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pakuotės plotis | 395 mm |
| Pakuotės gylis | 173 mm |
| Pakuotės aukštis | 72 mm |
| Paketo svoris | 420 g |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 300 g |
| Techniniai duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84732990 |