Gamintojas: Samsung
Modelis: M471A2K43DB1-CTD
EAN: 0759170818228
Samsung M471A2K43DB1-CTD. Taikoma: Knyginis kompiuteris, Vidinė atmintis: 16 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 2 x 8 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4, Atminties laikrodžio greitis: 2666 MHz, Atminties formos koeficientas: 260-pin SO-DIMM, ECC
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
Samsung 16 GB DDR4 2666 SODIMM non ECC (M471A2K43DB1-CTD) | €123.96 |
|
direkt.jacob.de |
Samsung 16 GB DDR4 2666 SODIMM non ECC (M471A2K43DB1-CTD) | €135.78 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties laikrodžio greitis | 2666 MHz |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Atminties formos koeficientas | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84733020 |