Gamintojas: HP
Modelis: 1CA75AA
EAN: 0191628009589
HP 16GB DDR4 2400MHz. Taikoma: Knyginis kompiuteris, Vidinė atmintis: 16 GB, Atminties išdėstymas (moduliai x dydis): 1 x 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4, Atminties laikrodžio greitis: 2400 MHz, Atminties formos koeficientas: 288-pin DIMM, ECC
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
HP Memory / HP 16GB (1x16GB) DDR4-2400 ECC (1CA75AA) | €250.94 |
|
direkt.jacob.de |
HP Memory / HP 16GB (1x16GB) DDR4-2400 ECC (1CA75AA) | €273.64 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties laikrodžio greitis | 2400 MHz |
| Taikoma | Knyginis kompiuteris |
| Atminties formos koeficientas | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| Atminties įtampa | 1.2 V |
| Suderinami produktai | ZBook Studio, ZBook 15, ZBook 15U, ZBook 17, G3, G4 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 133,3 mm |
| Ilgis | 3,9 mm |
| Aukštis | 31 mm |
| Svoris | 17,2 g |