Gamintojas: Siemens
Modelis: GI21VVSE0
EAN: 4242003909683
Siemens iQ300 GI21VVSE0. Šaldymo kameros neto talpa: 96 L, Klimato klasė: SN-ST, Šaldymo pajėgumas: 4,3 kg/24h, Saugojimo trukmė dingus maitinimui: 11 h, Garso lygis: 36 dB, Žvaigždučių reitingas: 4*. Durų vyris: Dešinėje. Energijos efektyvumo klasė: E, Metinis energijos suvartojimas: 176 kWh. Produkto spalva: Balta
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Prietaiso įrengimas | Įmontuoti |
| Produkto spalva | Balta |
| Durų vyris | Dešinėje |
| Reversinės durys | |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Šaldymo kameros lentynų/krepšelių skaičius | 3 |
| Sertifikavimas | CE, VDE |
| Veikimo charakteristikos | |
| Šaldymo kameros neto talpa | 96 L |
| Šaldymo pajėgumas | 4,3 kg/24h |
| Saugojimo trukmė dingus maitinimui | 11 h |
| Žvaigždučių reitingas | 4* |
| Klimato klasė | SN-ST |
| Skleidžiamo triukšmo klasė | C |
| Garso lygis | 36 dB |
| Greito atšaldymo funkcija | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Prisijungta apkrova | 90 W |
| Metinis energijos suvartojimas | 176 kWh |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Srovė | 10 A |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 545 mm |
| Plotis | 541 mm |
| Aukštis | 874 mm |
| Svoris | 34,8 kg |
| Montavimo korpuso plotis | 56 cm |
| Montavimo korpuso gylis | 55 cm |
| Montavimo korpuso aukštis | 88,4 cm |
| Pakuotės plotis | 640 mm |
| Pakuotės gylis | 620 mm |
| Pakuotės aukštis | 950 mm |
| Paketo svoris | 37,6 kg |
| Ergonomija | |
| Laido ilgis | 2,3 m |