Gamintojas: Whirlpool
Modelis: 859991601470
EAN: 8003437902642
Whirlpool W7 831A OX. Bendra neto talpa: 343 L. Durų vyris: Dešinėje. Klimato klasė: SN-T, Garso lygis: 37 dB. Šaldytuvo neto talpa: 239 L, „No Frost“ technologija (šaldytuvas), Šaldytuvo vidaus apšvietimas, Šaldytuvo lentynų/krepšelių skaičius: 3. Šaldymo kameros neto talpa: 104 L, Šaldymo pajėgumas: 11 kg/24h, „No Frost“ technologija (šaldiklis). Šviežių produktų skyrius. Energijos efektyvumo klasė: D, Metinis energijos suvartojimas: 203 kWh. Produkto spalva: Nerūdijančiojo plieno
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Prietaiso įrengimas | Pastatomi |
| Produkto spalva | Nerūdijančiojo plieno |
| Durų vyris | Dešinėje |
| Reversinės durys | |
| Įmontuotas ekranas | |
| Lentynų medžiaga | Stiklas |
| Kompresorių skaičius | 1 |
| Inverter technologija | |
| Atsparus pirštų atspaudams | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Bendra neto talpa | 343 L |
| Bendra bruto talpa | 378 L |
| Klimato klasė | SN-T |
| Minimali darbinė temperatūra | 10 °C |
| Maksimali veikimo temperatūra | 43 °C |
| Skleidžiamo triukšmo klasė | C |
| Garso lygis | 37 dB |
| Ledukų gaminimas | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | D |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Metinis energijos suvartojimas | 203 kWh |
| Prisijungta apkrova | 160 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Srovė | 1 A |
| Kištuko tipas | Type F (CEE 7/4) |
| Šaldytuvas | |
| Šaldytuvo neto talpa | 239 L |
| Šaldytuvo bruto talpa | 248 L |
| Šaldytuvo vidaus apšvietimas | |
| Lempos tipas | LED |
| „No Frost“ technologija (šaldytuvas) | |
| Automatinis atšildymas (šaldytuvas) | |
| Šaldytuvo lentynų/krepšelių skaičius | 3 |
| Išimamų lentynų skaičius | 2 |
| Daržovių stalčių skaičius | 2 |
| Šaldytuvo durelių lentynėlės | 4 |
| Lentyna kiaušiniams | |
| Butelių stovas | |
| „Super Cool“ funkcija | |
| Vėdinimas | |
| Šaldiklis | |
| Šaldiklio padėtis | Statomas apačioje |
| Šaldymo kameros neto talpa | 104 L |
| Šaldymo kameros bruto talpa | 130 L |
| Šaldymo pajėgumas | 11 kg/24h |
| Saugojimo trukmė dingus maitinimui | 17 h |
| Žvaigždučių reitingas | 4* |
| „No Frost“ technologija (šaldiklis) | |
| Šaldymo kameros lentynų/krepšelių skaičius | 3 |
| Greito atšaldymo funkcija | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 596 mm |
| Ilgis | 678 mm |
| Aukštis | 1912 mm |
| Svoris | 84 kg |
| Pakuotės plotis | 670 mm |
| Pakuotės gylis | 763 mm |
| Pakuotės aukštis | 1963 mm |
| Paketo svoris | 87 kg |
| Ergonomija | |
| Atidarytų durų aliarmas | |
| Temperatūros aliarmas | |
| Gedimo signalas | |
| Klaidos indikacija | |
| Reguliuojamas padas | |
| Laido ilgis | 1,6 m |
| Šaltasis skyrius („Fresh zone“) | |
| Šviežių produktų skyrius | |
| Kitos savybės | |
| Electronic control | |