Gamintojas: Whirlpool
Modelis: W5 811E W
EAN: 8003437902888
Whirlpool W5 811E W. Bendra neto talpa: 339 L. Durų vyris: Dešinėje. Klimato klasė: N-T, Garso lygis: 39 dB. Šaldytuvo neto talpa: 228 L, Šaldytuvo vidaus apšvietimas, Šaldytuvo lentynų/krepšelių skaičius: 4, Daržovių stalčių skaičius: 1. Šaldymo kameros neto talpa: 111 L, Šaldymo pajėgumas: 5 kg/24h. Metinis energijos suvartojimas: 309 kWh. Produkto spalva: Balta
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Prietaiso įrengimas | Pastatomi |
| Produkto spalva | Balta |
| Durų vyris | Dešinėje |
| Reversinės durys | |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Kompresorių skaičius | 1 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Bendra neto talpa | 339 L |
| Bendra bruto talpa | 341 L |
| Klimato klasė | N-T |
| Garso lygis | 39 dB |
| Ledo smulkintuvas | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (sena) | A+ |
| Metinis energijos suvartojimas | 309 kWh |
| Prisijungta apkrova | 150 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Srovė | 1,2 A |
| Šaldytuvas | |
| Šaldytuvo neto talpa | 228 L |
| Šaldytuvo bruto talpa | 230 L |
| Šaldytuvo vidaus apšvietimas | |
| Lempos tipas | LED |
| Automatinis atšildymas (šaldytuvas) | |
| Šaldytuvo lentynų/krepšelių skaičius | 4 |
| Daržovių stalčių skaičius | 1 |
| Šaldytuvo durelių lentynėlės | 3 |
| „Super Cool“ funkcija | |
| Šaldiklis | |
| Šaldiklio padėtis | Statomas apačioje |
| Šaldymo kameros neto talpa | 111 L |
| Šaldymo kameros bruto talpa | 111 L |
| Šaldymo pajėgumas | 5 kg/24h |
| Saugojimo trukmė dingus maitinimui | 24 h |
| Žvaigždučių reitingas | 4* |
| Šaldiklio vidaus apšvietimas | |
| Šaldymo kameros lentynų/krepšelių skaičius | 3 |
| Greito atšaldymo funkcija | |
| Ledukų dėklas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 595 mm |
| Ilgis | 655 mm |
| Aukštis | 1888 mm |
| Svoris | 61 kg |
| Pakuotės plotis | 640 mm |
| Pakuotės gylis | 730 mm |
| Pakuotės aukštis | 1945 mm |
| Paketo svoris | 64 kg |
| Ergonomija | |
| Reguliuojamas padas | |
| Šaltasis skyrius („Fresh zone“) | |
| Šviežių produktų skyrius | |