Gamintojas: Whirlpool
Modelis: 859991607160
EAN: 8003437903359
Whirlpool W5 711E W 1 yra patikimas ir erdva saldiklio-šaldytuvo kombinacija, puikiai tinka vidutinio dydžio šeimoms. Šis pastatomas prietaisas turi visą 308 litrų talpą, o sveria tik 61 kg. Šaldytuvo vidaus apšvietimas ir automatinis atšaldymas leis jums visada laikyti šviežius produktus. Šaldytuve yra taip pat 197 litrai talpos, 4 lentynos / krepšeliai ir 1 daržovių stalčius. Šaldiklis turi apyjaustymo pajėgumą 24 kg / 24 val. ir šaldiklio kameroje yra 3 lentynos / krepšeliai. Produktas taip pat yra energijos efektyvumo klasės F ir suvartoja tik 291 kWh per metus. Daugiau apie šio prietaiso talpą, atitikimą aplinkos reikalavimams ir jėgą galite rasti produkto charakteristikose.
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Ledusskapis Whirlpool W5711EW1 | €342.00 |
|
oreol.eu |
Холодильники Whirlpool W5 711 EW - OReol.eu | €405.00 |
|
eltek.lv |
WHIRLPOOL W5711EW1 | €413.73 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Prietaiso įrengimas | Pastatomi |
| Produkto spalva | Balta |
| Paruošta individualiai pritaikyta plokštė | Ne |
| Durų vyris | Dešinėje |
| Valdymo tipas | Mygtukai, Jutiklinis |
| Veikimo charakteristikos | |
| Bendra neto talpa | 308 L |
| Klimato klasė | N-T |
| Skleidžiamo triukšmo klasė | C |
| Garso lygis | 39 dB |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | F |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Metinis energijos suvartojimas | 291 kWh |
| Prisijungta apkrova | 150 W |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Srovė | 1,2 A |
| Šaldytuvas | |
| Šaldytuvo neto talpa | 197 L |
| Šaldytuvo vidaus apšvietimas | Taip |
| Lempos tipas | LED |
| Automatinis atšildymas (šaldytuvas) | Taip |
| Šaldytuvo lentynų/krepšelių skaičius | 4 |
| Daržovių stalčių skaičius | 1 |
| Šaldytuvo durelių lentynėlės | 3 |
| Šaldiklis | |
| Šaldiklio padėtis | Statomas apačioje |
| Šaldymo kameros neto talpa | 111 L |
| Šaldymo pajėgumas | 24 kg/24h |
| Saugojimo trukmė dingus maitinimui | 5 h |
| Žvaigždučių reitingas | 4* |
| Automatinis atšildymas (šaldiklis) | Ne |
| Šaldymo kameros lentynų/krepšelių skaičius | 3 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 595 mm |
| Ilgis | 655 mm |
| Aukštis | 1763 mm |
| Svoris | 61 kg |
| Ergonomija | |
| Reguliuojamas padas | Taip |
| Laido ilgis | 2,45 m |