Gamintojas: LG
Modelis: GBB92MCBAP
EAN: 8806091079190
LG GBB92MCBAP. Bendra neto talpa: 384 L. Durų vyris: Dešinėje, Ekrano tipas: LED. Klimato klasė: SN-T, Garso lygis: 35 dB. Šaldytuvo neto talpa: 277 L, „No Frost“ technologija (šaldytuvas), Sudėtinė oro srauto sistema (šaldytuvas), Šaldytuvo vidaus apšvietimas. Šaldymo kameros neto talpa: 107 L, Šaldymo pajėgumas: 14 kg/24h, „No Frost“ technologija (šaldiklis). Šviežių produktų skyrius. Energijos efektyvumo klasė: A, Metinis energijos suvartojimas: 110 kWh
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Prietaiso įrengimas | Pastatomi |
| Produkto spalva | Juoda |
| Spalva: | Matte Black |
| Durų vyris | Dešinėje |
| Reversinės durys | |
| Užraktas nuo vaikų | |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Įmontuotas ekranas | |
| Ekrano tipas | LED |
| Vidutinis šaldymas | R600a |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas / plastikas |
| Inverter technologija | |
| Inverterinis linijinis kompresorius | |
| Atsparus pirštų atspaudams | |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Veikimo charakteristikos | |
| Bendra neto talpa | 384 L |
| Bendra bruto talpa | 419 L |
| Klimato klasė | SN-T |
| Skleidžiamo triukšmo klasė | B |
| Garso lygis | 35 dB |
| Ledukų gaminimas | |
| Vandens dalytuvas | |
| Atostogų funkcija | |
| Automatinė diagnostika | |
| „Wi-Fi“ | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | A |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Metinis energijos suvartojimas | 110 kWh |
| Prisijungta apkrova | 190 W |
| AC įėjimo įtampa | 230 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Srovė | 1,5 A |
| Kištuko tipas | G tipas |
| Šaldytuvas | |
| Šaldytuvo neto talpa | 277 L |
| Šaldytuvo bruto talpa | 292 L |
| Aušinimo sistema | Dinaminis (su ventiliatoriumi) |
| Šaldytuvo vidaus apšvietimas | |
| Lempos tipas | LED |
| „No Frost“ technologija (šaldytuvas) | |
| Automatinis atšildymas (šaldytuvas) | |
| Sudėtinė oro srauto sistema (šaldytuvas) | |
| Šaldytuvo lentynų/krepšelių skaičius | 2 |
| Išimamų lentynų skaičius | 2 |
| Sulankstoma lentyna | |
| Sulankstomų lentynų skaičius | 1 |
| Daržovių stalčių skaičius | 2 |
| Šaldytuvo durelių lentynėlės | 4 |
| Butelių stovas | |
| Antibakterinė danga | |
| Antibakterinė sandarinimo sistema | |
| Tinkamo šviežiems produktams drėgmės lygio palaikymas | |
| Reguliuojama šviežių produktų temperatūra | |
| „Super Cool“ funkcija | |
| Šaldiklis | |
| Šaldiklio padėtis | Statomas apačioje |
| Šaldymo kameros neto talpa | 107 L |
| Šaldymo kameros bruto talpa | 127 L |
| Šaldymo pajėgumas | 14 kg/24h |
| Saugojimo trukmė dingus maitinimui | 19 h |
| Žvaigždučių reitingas | 4* |
| „No Frost“ technologija (šaldiklis) | |
| Automatinis atšildymas (šaldiklis) | |
| Šaldiklio vidaus apšvietimas | |
| Šaldymo kameros lentynų/krepšelių skaičius | 3 |
| Greito atšaldymo funkcija | |
| Sudėtinė oro srauto sistema (šaldiklis) | |
| Ledukų dėklas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 595 mm |
| Ilgis | 675 mm |
| Aukštis | 2030 mm |
| Svoris | 103 kg |
| Gylis be rankenos | 67,5 cm |
| Plotis su atidarytomis durelėmis | 99,5 cm |
| Gylis su atidarytom durim | 112,4 cm |
| Grynasis gylis be durelių | 60,8 cm |
| Montavimo korpuso plotis | 60 cm |
| Montavimo korpuso gylis | 72,5 cm |
| Montavimo korpuso aukštis | 2,08 m |
| Pakuotės plotis | 634 mm |
| Pakuotės gylis | 745 mm |
| Pakuotės aukštis | 2135 mm |
| Paketo svoris | 107 kg |
| Ergonomija | |
| Atidarytų durų aliarmas | |
| Temperatūros aliarmas | |
| Reguliuojamas padas | |
| Kojelių reguliavimas | 2 cm |
| Ratukai | |
| Laido ilgis | 1,9 m |
| Šaltasis skyrius („Fresh zone“) | |
| Šviežių produktų skyrius | |
| Šviežių produktų skyriaus bendroji talpa | 45 L |
| Šviežių produktų skyriaus grynoji talpa | 44 L |