Gamintojas: LG
Modelis: GBB61PZJMN
LG GBB61PZJMN. Bendra neto talpa: 341 L. Durų vyris: Dešinėje. Klimato klasė: SN-T, Garso lygis: 36 dB. Šaldytuvo neto talpa: 234 L, „No Frost“ technologija (šaldytuvas), Sudėtinė oro srauto sistema (šaldytuvas), Šaldytuvo vidaus apšvietimas. Šaldymo kameros neto talpa: 107 L, Šaldymo pajėgumas: 8 kg/24h, „No Frost“ technologija (šaldiklis). Šviežių produktų skyrius. Energijos efektyvumo klasė: E, Metinis energijos suvartojimas: 253 kWh. Produkto spalva: Nerūdijančiojo plieno
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Prietaiso įrengimas | Pastatomi |
| Produkto spalva | Nerūdijančiojo plieno |
| Durų vyris | Dešinėje |
| Reversinės durys | |
| Įmontuotas ekranas | |
| Ekrano išdėstymas | Viduje |
| Vidutinis šaldymas | R600a |
| Lentynų medžiaga | Stiklas |
| Inverter technologija | |
| Atsparus pirštų atspaudams | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Bendra neto talpa | 341 L |
| Bendra bruto talpa | 374 L |
| Klimato klasė | SN-T |
| Skleidžiamo triukšmo klasė | C |
| Garso lygis | 36 dB |
| Atostogų funkcija | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Metinis energijos suvartojimas | 253 kWh |
| Šaldytuvas | |
| Šaldytuvo neto talpa | 234 L |
| Šaldytuvo bruto talpa | 247 L |
| Šaldytuvo vidaus apšvietimas | |
| Lempos tipas | LED |
| „No Frost“ technologija (šaldytuvas) | |
| Sudėtinė oro srauto sistema (šaldytuvas) | |
| Šaldytuvo lentynų/krepšelių skaičius | 2 |
| Daržovių stalčių skaičius | 2 |
| Šaldytuvo durelių lentynėlės | 3 |
| Lentyna kiaušiniams | |
| Butelių stovas | |
| Šaldiklis | |
| Šaldiklio padėtis | Statomas apačioje |
| Šaldymo kameros neto talpa | 107 L |
| Šaldymo kameros bruto talpa | 127 L |
| Šaldymo pajėgumas | 8 kg/24h |
| Saugojimo trukmė dingus maitinimui | 9 h |
| Žvaigždučių reitingas | 4* |
| „No Frost“ technologija (šaldiklis) | |
| Šaldymo kameros lentynų/krepšelių skaičius | 3 |
| Greito atšaldymo funkcija | |
| Ledukų dėklas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 595 mm |
| Ilgis | 682 mm |
| Aukštis | 2030 mm |
| Svoris | 70 kg |
| Pakuotės plotis | 634 mm |
| Pakuotės gylis | 745 mm |
| Pakuotės aukštis | 1965 mm |
| Paketo svoris | 74 kg |
| Ergonomija | |
| Atidarytų durų aliarmas | |
| Šaltasis skyrius („Fresh zone“) | |
| Šviežių produktų skyrius | |