Gamintojas: Hoover
Modelis: 34901416
EAN: 8059019031804
Hoover H-FRIDGE 300 HOBT5518EW. Bendra neto talpa: 248 L. Durų vyris: Dešinėje. Klimato klasė: ST, Garso lygis: 37 dB. Šaldytuvo neto talpa: 186 L, „No Frost“ technologija (šaldytuvas), Sudėtinė oro srauto sistema (šaldytuvas), Šaldytuvo vidaus apšvietimas, Šaldytuvo lentynų/krepšelių skaičius: 3. Šaldymo kameros neto talpa: 62 L, Šaldymo pajėgumas: 4,5 kg/24h, „No Frost“ technologija (šaldiklis). Energijos efektyvumo klasė: E, Metinis energijos suvartojimas: 216 kWh. Produkto spalva: Balta
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Prietaiso įrengimas | Įmontuoti |
| Produkto spalva | Balta |
| Durų vyris | Dešinėje |
| Reversinės durys | |
| Užraktas nuo vaikų | |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Įmontuotas ekranas | |
| Ekrano išdėstymas | Viduje |
| Lentynų medžiaga | Stiklas |
| Reguliuojamos lentynos | |
| Durų lentynų medžiaga | Plastikas |
| Durų tarpiklio tipas | Įspaudžiamasis tarpiklis |
| Sertifikavimas | CE |
| Reguliuojamųjų lentynų skaičius | 3 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Bendra neto talpa | 248 L |
| Klimato klasė | ST |
| Minimali darbinė temperatūra | 10 °C |
| Maksimali veikimo temperatūra | 38 °C |
| Skleidžiamo triukšmo klasė | C |
| Garso lygis | 37 dB |
| Ledukų gaminimas | |
| Atostogų funkcija | |
| Palaikomos valdymo programos | hOn |
| „Wi-Fi“ | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos efektyvumo klasė | E |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Metinis energijos suvartojimas | 216 kWh |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Srovė | 1,2 A |
| Šaldytuvas | |
| Šaldytuvo neto talpa | 186 L |
| Aušinimo sistema | Dinaminis (su ventiliatoriumi) |
| Šaldytuvo vidaus apšvietimas | |
| Lempos tipas | LED |
| „No Frost“ technologija (šaldytuvas) | |
| Automatinis atšildymas (šaldytuvas) | |
| Sudėtinė oro srauto sistema (šaldytuvas) | |
| Šaldytuvo lentynų/krepšelių skaičius | 3 |
| Daržovių stalčių skaičius | 2 |
| Šaldytuvo durelių lentynėlės | 5 |
| Lentyna kiaušiniams | |
| Kiaušinių lentynėlių skaičius | 1 |
| Durų lentyna buteliams | |
| Butelių stovas | |
| „Super Cool“ funkcija | |
| Išmaniojo aušinimo funkcija „Smart Cool“ | |
| Vėdinimas | |
| Šaldiklis | |
| Šaldiklio padėtis | Statomas apačioje |
| Šaldymo kameros neto talpa | 62 L |
| Šaldymo pajėgumas | 4,5 kg/24h |
| Saugojimo trukmė dingus maitinimui | 9 h |
| Žvaigždučių reitingas | 4* |
| „No Frost“ technologija (šaldiklis) | |
| Automatinis atšildymas (šaldiklis) | |
| Šaldymo kameros lentynų/krepšelių skaičius | 3 |
| Greito atšaldymo funkcija | |
| Ledukų dėklas | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 540 mm |
| Ilgis | 545 mm |
| Aukštis | 1772 mm |
| Svoris | 55,4 kg |
| Pakuotės plotis | 580 mm |
| Pakuotės gylis | 597 mm |
| Pakuotės aukštis | 1832 mm |
| Paketo svoris | 57 kg |
| Kitos savybės | |
| Anti apledėjimo sistema | |
| Multi-airflow sistema | |
| Valdymo vieta | Išorinis |
| Reguliuojamas termostatas | |
| Electronic control | |
| Ergonomija | |
| Atidarytų durų aliarmas | |
| Šaltasis skyrius („Fresh zone“) | |
| Šviežių produktų skyrius | |