Gamintojas: SilverNet
Modelis: SIL-WCAP-EXT
EAN: 5060693980954
SilverNet WCAP-EXT. Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 1167 Mbit/ai, Eterneto LAN duomenų perdavimo norma: 10,100,1000 Mbit/ai, Tinklo standartai: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3at. Apsaugos algoritmų palaikymas: WEP, WPA, WPA-AES, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2, WPA2-AES, WPA2-TKIP, Paslaugų rinkinio identifikatoriaus (SSID) ypatybės: Multiple SSIDs. Išėjimo įtampa: 48 V, Išėjimo srovė: 0,32 A, Galios suvartojimas (maks.): 15 W. Talpinimo: Stulpas, Produkto spalva: Balta, Sertifikavimas: CE, RoHS. Antenos tipas: Vidinis, Antenos krypties tipas: Nekryptinis, Antenos stiprinimo lygis (max): 6 dBi
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
SilverNet WCAP-EXT 1167 Mbit/s Valge Power over Ethernet tugi | €891.94 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 1167 Mbit/ai |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100,1000 Mbit/ai |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3at |
| Vartotojų skaičius | 150 vartotojas(ai) |
| MIMO | |
| VLAN palaikymas | |
| Dinaminio dažnio parinkimas (DFS) | |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | |
| Didžiausias perdavimo atstumas, kai naudojama lauke | 250 m |
| Persiuntimo galia | 30 dBmW |
| Valdymo funkcijos | |
| Web pagrįstas valdymas | |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WEP, WPA, WPA-AES, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2, WPA2-AES, WPA2-TKIP |
| MAC adresų filtravimas | |
| Paslaugų rinkinio identifikatoriaus (SSID) ypatybės | Multiple SSIDs |
| Palaikomų SSID diskų skaičius | 8 |
| Konstrukcija | |
| Talpinimo | Stulpas |
| Produkto spalva | Balta |
| Atstatymo mygtukas | |
| Sertifikavimas | CE, RoHS |
| Antena | |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Antenos krypties tipas | Nekryptinis |
| Antenos stiprinimo lygis (max) | 6 dBi |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 95 % |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -40 - 70 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 178 mm |
| Ilgis | 178 mm |
| Aukštis | 238 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Produktų skaičius pakuotėje | 1 vnt |
| Pridėtas PoE adapteris | |
| Montavimo rinkinys | |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | |
| Išėjimo įtampa | 48 V |
| Išėjimo srovė | 0,32 A |
| Galios suvartojimas (maks.) | 15 W |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 240 mm |
| Pakuotės gylis | 300 mm |
| Pakuotės aukštis | 240 mm |
| Paketo svoris | 2,4 kg |
| Veikimo charakteristikos | |
| Integruotas procesorius | |
| Procesoriaus modelis | Qualcomm Atheros |
| Procesoriaus dažnis | 720 MHz |
| Flash atmintis | 16 MB |
| Vidinė atmintis | 128 MB |
| Logistikos duomenys | |
| JK muito kodas | 85176200 |