Gamintojas: NETGEAR
Modelis: WAX638E-111EUS
EAN: 0606449164336
NETGEAR WAX638E. Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 4800 Mbit/ai, Maksimalus duomenų perdavimo greitis (2,4 GHz): 600 Mbit/ai, Maksimalus duomenų perdavimo greitis (5 GHz): 4800 Mbit/ai. Apsaugos algoritmų palaikymas: SSID, WPA2-Enterprise, WPA3. DC įtampos stiprumo intervalas: 12 V, Įvesties srovė: 3.5 A. Produkto spalva: Balta. Antenos tipas: Vidinis, Antenos ypatybės: Integruota antena, Antenos stiprinimo lygis (max): 4,4 dBi
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
NETGEAR WAX638E 4800 Mbit/s Blanc Connexion Ethernet, supportant l'alimentation via ce port (PoE) | €589.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | Taip |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 4800 Mbit/ai |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (2,4 GHz) | 600 Mbit/ai |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (5 GHz) | 4800 Mbit/ai |
| Didžiausia duomenų perdavimo sparta (6 GHz) | 2400 Mbit/ai |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Auto MDI/MDI-X | |
| MIMO | |
| MIMO tipas | Multi User MIMO |
| „Wi-Fi“ multimedijos (WMM) / (WME) | |
| VLAN palaikymas | |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | SSID, WPA2-Enterprise, WPA3 |
| MAC adresų filtravimas | |
| RADIUS kompiuterių tinklo protokolas | |
| Automatinė belaidžio paskirstymo sistema (WDS) | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| Atstatymo mygtukas | |
| LED indikatoriai | |
| Antena | |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Antenos ypatybės | Integruota antena |
| Antenos stiprinimo lygis (max) | 4,4 dBi |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 266,6 mm |
| Ilgis | 268,3 mm |
| Aukštis | 55,5 mm |
| Svoris | 1,05 kg |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 2 |
| DC įėjimo lizdas | |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | |
| DC įtampos stiprumo intervalas | 12 V |
| Įvesties srovė | 3.5 A |