Gamintojas: Intellinet
Modelis: 525800
EAN: 0766623525800
Intellinet 525800. Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 100 Mbit/ai, Eterneto LAN duomenų perdavimo norma: 10,100 Mbit/ai, Dažnių juosta: 2.4 – 2.483 GHz. Apsaugos algoritmų palaikymas: 802.1x RADIUS, WEP, WPA, WPA-TKIP, WPA2, WPA2-AES. Išėjimo įtampa: 48 V, Išėjimo srovė: 2 A, Galios suvartojimas (maks.): 9 W. Produkto spalva: Balta, LED indikatoriai: Energija, Sertifikavimas: CC Class B, CE Mark, RoHS. Antenos tipas: Vidinis, Antenos stiprinimo lygis (max): 3 dBi
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 525800 WLAN prieigos taškas 100 Mbit/ai Balta Maitinimas per Eternetą (PoE) | €38.78 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 100 Mbit/ai |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 10,100 Mbit/ai |
| Dažnių juosta | 2.4 – 2.483 GHz GHz |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1D, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u |
| Auto MDI/MDI-X | |
| Moduliacija | 16-QAM, 64-QAM, BPSK, CCK, DBPSK, DQPSK, DSSS, OFDM, QPSK |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | 802.1x RADIUS, WEP, WPA, WPA-TKIP, WPA2, WPA2-AES |
| MAC adresų filtravimas | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Balta |
| LED indikatoriai | Energija |
| Sertifikavimas | CC Class B, CE Mark, RoHS |
| Antena | |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Antenų kiekis | 2 |
| Antenos stiprinimo lygis (max) | 3 dBi |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -20 - 60 °C |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 144 mm |
| Ilgis | 144 mm |
| Aukštis | 42,5 mm |
| Svoris | 466 g |
| Pakuotės turinys | |
| Produktų skaičius pakuotėje | 1 vnt |
| Kintamosios srovės adapteris | |
| Protokolai | |
| DHCP klientas | |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| DC įėjimo lizdas | |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | |
| Išėjimo įtampa | 48 V |
| Išėjimo srovė | 2 A |
| Galios suvartojimas (maks.) | 9 W |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 85176990 |
| Veikimo charakteristikos | |
| Lustų rinkinys | Atheros AR9341 |
| Vidinė atmintis | 64 MB |
| Flash atmintis | 8 MB |